Wersja do druku

35 stron: « < 26 27 28 29 30 31 32 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No ja to papavero tak w 2 wymiarach widzę - jako użytkownik i jako projektant stron :P Ale jasne jest że każdemu dogodzić się nie da - ile ludzi tyle opinii :)
Avatar użytkownika
Administrator
Wam też strona wolno się otwiera?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi chodzi ok, ale admin chyba cały czas przy niej dłubie, więc pewnie jeszcze będą się dziać różne dziwne rzeczy :P
Avatar użytkownika
Administrator
U mnie strasznie wolno.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W sumie to nigdy nie pytałam czy kolory i grafika WAM odpowiada, taką skórkę zakupiliśmy i taka jest ale skoro piszesz, że radzisz sobie z obsługą tego tworu to się cieszę :)
No własnie. Tu jest ok i wszyscy zaglądają od lat. A ja mam 100 tyś. pomysłów co do wyglądu strony. Chyba za dużo szukam :) I wiem, że ta nowa znów mi się po jakimś czasie znudzi...taka moja natura :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://monikamagdalena.blogspot.com/ napisał w dniu 2013-03-13 18:57:58:
Już jest z nową szatą, trzeba się będzie przyzwyczaić...
Na tyle było mi ciężko, że w ciągu pięciu minut usunęłam swoje konto.
Byc może nie powinnam akurat ja tego pisac, ale co tam...tu nie chodzi o antyreklamę, bo akurat na tym mi nie zależy.
Okazało się, że w kilku miejscach zamiast mojego loginu ukazało się moje imię i nazwisko. Zdenerwowało mnie to dośc mocno. Bo przecież polityka prywatności, itd. To raz. Dwa, że po usunięciu konta (a przedtem wszystkich obrazów), częśc moich zdjęc została...w komentarzach, artykułach.
Z pewnością napiszę maila do Papavero, bo nie życzę sobie żeby te zdjęcia tam pozostały. Ciekawa jestem czy zareaguje. Dam znac.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No tak to już jest z serwisami - wiele for internetowych nawet nie daje możliwości usuwania kont bo się śmietnik robi. Nie jest to fajne z punktu widzenia użytkownika, ale z drugiej strony jak będziesz mieć wątki z połową wyciętych komentarzy/zdjęć itd to będzie to bezużyteczne dla innych...

A kwestię imienia i nazwiska chyba da się jednak gdzieś zmienić :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A kwestię imienia i nazwiska chyba da się jednak gdzieś zmienić :)

Podczas przeładowywania strony zamiast loginu wyświetlała się nazwa użytkownika podana przy rejestracji, która to miała pozostac niewidoczna dla innych, ale nie została :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Hehe nasze forum też nie daje możliwości usuwania kont - jedynie zmiana nazwy i wyłączenia użytkownika. Tak samo z usuwaniem swoich wypowiedzi z wątków - właśnie po to aby wątki nie traciły sensu.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A kwestię imienia i nazwiska chyba da się jednak gdzieś zmienić :)

Podczas przeładowywania strony zamiast loginu wyświetlała się nazwa użytkownika podana przy rejestracji, która to miała pozostac niewidoczna dla innych, ale nie została :(
Na na czacie też...ale wydaje mi się, że można po prostu napisać do admina jeżeli nie udaje się w panelu tego podmienić.

35 stron: « < 26 27 28 29 30 31 32 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.