Wersja do druku

154 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Postanowiłam założyć ten wątek aby przedyskutować najnowsze (i nie tylko) numery popularnych, krawieckich czasopism :)
Bynajmniej nie jest to reklama, piszemy tutaj co nam się w danym numerze podoba a co nie, czy warto wydać te kilkanaście złoty na zakup danej gazety ;)
Mogę wypowiedzieć się tylko w temacie BURDY gdyż ją kupuję od kilku lat.

No to zaczynamy - BURDA 3/2010
Dawno nie byłam tak zadowolona z zakupu :) W środku znalazłam wykroje na suknie ślubne (choć z mojego wymarzonego modelu jednak nie zrezygnuję ale można podpatrzyć upięcia włosów, makijaże i dodatki) oraz ciekawe propozycje sukienek dla gości weselnych (kobiet konkretnie ;) ). Wpadła mi w oko także świetna tuniczka w panterkę, którą po prostu MUSZĘ uszyć (cała seria "miejska dżungla" wygląda interesująco!) oraz fajny krótki żakiecik z ciekawym kołnierzem. Prócz tego piękne suknie dla puszystych pań, w ogóle cała kolekcja jest elegancka i wytworna.
Dodatkowo w związku z sezonem "komunijnym" jak co roku Burda proponuje urocze sukieneczki dla dziewczynek i garniturki dla chłopców. Niemniej moim zdaniem sukienki wygrywają, widać że dziewczynki wyglądają jak małe aniołki a nie jak mini panny młode.
No i na deser coś o czym niedawno rozmawialiśmy - jak wykonać manekin krawiecki na własny wymiar. Jest fotograficzna instrukcja krok po kroku :)

Naprawdę jedna z ciekawszych Burd jaka wyszła od kilku miesięcy. Pełen zachwyt. Teraz tylko kupować materiały, siadać i szyć :D

--- Ostatnio edytowane 2012-04-27 08:09:09 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem jeszcze przed lekturą.
Obeszłam kilka miejsc w Mikołowie, w których zawsze była Burda i klops...
więc siadłam przy kompie i wykupiłam 3 miesięczną prenumeratę.
wciąż czekam...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zgadzam się to bardzo udane wydanie, byłam bardzo mile zaskoczona.Ostatnio szyłam identyczny żakiecik jak na str. 26 i co musiałam się nakombinować z tym kołnierzem a tu masz,identyczny.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja przyznaję że Burda to jedyna gazeta którą kupuję bo resztę czasopism wolę w wersji ebooków

Mam w ręku wydanie marcowe i zakochałam się w sukience z okładki. Prosta ale nowoczesna i do tego jaka kobieca ( muszę ją mieć ;-))Poza tym upatrzyłam sobie bolerko proste ale nieco "inne"

Ja burdę lubię również ze względu na dodatki, te ich buty i torebki.....

Muszę też skorzystać z przepisu na manekina. Już kiedyś na necie widziałam takie rozwiązanie ale jakoś się za to nie zabrałam. Ja szyje tylko dla siebie więc taki manekin by mi się przydał.Ułatwiłoby to mi przymiarki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też muszę stwierdzić,że wydanie marcowe Burdy należy do tych lepszych.Ciekawy ten manekin,chyba zrobię sobie takie na moje córki.Tak ogólnie to muszę się zabrać za jakieś szycie bo troszkę zleniwiałam przez tę zimę,a pomysłów mam pełną głowę.
Avatar użytkownika
Administrator
Mam w ręku wydanie marcowe i zakochałam się w sukience z okładki. Prosta ale nowoczesna i do tego jaka kobieca ( muszę ją mieć ;-))

Kurcze też o tej sukience myślę tym bardziej, że w maju idę na wesele. Ale obawiam się, że na mały biust to będzie kicha. Chyba że doszyję cienkie ramiączka :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też mi się podoba ta sukienka, ale już myślę o zmianach...
ramiączka i spódnica ... może z koła...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też tak kiecka przydadła do gustu. Ale ja chyba nic nei będę zmianiać i nawet chciałabym znaleźć podobny materiał- taki kolor mi się teraz sytrasznie podoba:)
Faje są tuniki w tym wydaniu, no i to nietypowe bolerko też jest super.

Ja też nie zrezygnuję ze swojej ślubnej sukienki, chociaż przyznam szczerze, że te w burdzie są naprawdę łądne:)
Avatar użytkownika
Administrator
Monko suknie piękne. Zawsze miałam "fazę" na koronki i o takiej marzyłam a wyjdzie chyba inaczej ;) Niemniej ciekawe te propozycje.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zastanawiałam się nad kupnem marcowej "Burdy" ale teraz po Waszych zachytach napewno kupię:)
________________________________________________________

154 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.