Wersja do druku

154 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja kupuję burde nawet wtedy kiedy nie ma w niej nic ciekawego . Jakoś tak się dzieje ze za parę miesięcy napewno w niej będą fajne i ciekawe wzory, nie wiem czy mi się gust zmienia czy co ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti, a jak Ci się szyje z Diany w porównaniu z Burdą?
Inaczej.
Przede wszystkim rozmiarówka jest inna 38/40, 42/44, 46/48
wykroje da się spokojnie skopiować, chociaż arkusze są małe i schematy są upchane do granic możliwości (chociaż Burda od 3 miesięcy nie jest dużo lepsza...)
Jak uszyję coś dla siebie wówczas powiem coś więcej...
ale z ostatniego numeru jestem zadowolona, bo przerysowałam sobie aż 4 ciuszki :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Teraz wychodzi Burda Moda dla dzieci
Dzieci na szczęście nie mam więc nie potrzebuję :)

________________________________________________________
Miłośnik smoły bez mleka to fan minimalizmu, do życia podchodzi na serio..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tytul watku jest:"CO NOWEGO W BURDZIE I INNYCH KRAWIECKICH PISMACH"

W Burdzie juz co nieco sie dowiedzialam.

A co w innych krawieckich pismach?
I jakie krawieckie pisma jeszcze sa?

Sorry,ale ja nie tutejsza.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja kupuję burdę bo lubię szukać w niej inspiracji, mają piękne dodatki.

Z najnowszej burdy intryguje mnie sukienka numer 124, coś czuję że będę niedługo jej posiadaczką (chociaż po małych zmianach)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatni numer burdy bardzo mnie zachwycił, jest mnóstwo rzeczy, które chciałabym sobie uszyć. Dla mnie rewelacja:)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Powiem Wam, że dawno nie miałem Burdy w ręku. Ostatnio, kiedy z niej szyłem to było jakieś 10lat
W latach 80-tych otrzymałem kilka egzemplarzy niemieckiego wydawnictwa i trend powraca, chociażby w bufiastych rękawach
Ino patrzeć jak wrócą szerokie ramiona z kilogramem poduszek/ takie szerokie bary niczym w Dynastii-pamiętacie ten film?
A czy teraz ukazują się w wersji męskiej? Bo mam 2 Burdy i są stare, jak świat
Osobiście nie szyję teraz z Burdy, kiedyś to czyniłem-ale ich opis doprowadzał mnie do spazmy/trochę pokręcony a dla WAS?
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wydań specjalnych męskich Burda nie wydaje... a szkoda...
czasem dorzucą coś męskiego do miesięcznika, ale rzadko... można powiedzieć, że według Burdy faceci powinni kupować ciuchy gotowe (sklepowe)

Moda z lat osiemdziesiątych wraca na wybiegi lecz ostrożnie, w detalach. Dotychczas nie widziałam żadnych projektów z poduchami a'la dynastia :D a czasem oglądam programy z wybiegów (fasion i jeszcze jakiś modowy na satelicie)

Opisy z Burdy są koszmarne i prawie nigdy ich nie czytam, no chyba, że jest tak skomplikowany wykrój, że nie wiem jak się do niego zabrać...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam kilka Dian, ale jeszcze nic z niej nie szyłam, jestem ciekawa, jak leżą ich wykroje, trzeba dużo zmian, aby je dopasować?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ostatni numer burdy bardzo mnie zachwycił, jest mnóstwo rzeczy, które chciałabym sobie uszyć. Dla mnie rewelacja:)
Mi też kilka rzeczy wpadło w oko :)
Dawno nie miałam Burdy w rękach ale już wiem czemu nie ma Małych kobietek - 17 i 34 są już w standardzie :D
________________________________________________________
Miłośnik smoły bez mleka to fan minimalizmu, do życia podchodzi na serio..

154 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.