Wersja do druku

154 strony: « < 129 130 131 132 133 134 135 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Meg_sonata na miare, się nie chwalisz a jesteś w gazecie, hm? CHyba mnie nie myli wzrok :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem, jestem, chwalę się :-) Fajne uczucie, bo jednak co drukowana gazeta, to drukowana gazeta :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
nosz kurka wodna
wstawta zdjecia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wieczorem, bo nie mam przy sobie magazynu.
Zresztą nie tylko ja tam jestem, naliczyłam prawie 10 lasek, które znam z blogów albo nawet osobiście :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Haaa tak, ja też poznałam Sonatę :) GRATULUJĘ! Fajna pamiątka :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta dammm - Szycie krok po kroku :-)
Zidentyfikowałam od lewej: Domowa Szwalnia, Słoneczna, ???, Jakubkowa, Suzospiracje, Mgiełka ściegiem do celu, WiolettaZ, ???, Otwieram szafę, ???, ???, znam, ale nie pamiętam..., mój skromny debiut, a na samym dole śmietanka blogowa: LolaJoo, Liwias, Monafaktura i Ola O-Ż :-)

(Aha, oglądane od prawego zdjęcia, bo forum ustawia po arabsku ;-))

--- Ostatnio edytowane 2014-09-30 10:51:29 przez Meg_Sonata na miarę ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dopiero co pojawila sie(w PL bo ja swoja mam juz jakies 2 tyg. ;) ) pazdziernikowa Burda, a ja chce Was zaprosic na obejrzenie co bedzie w listopadowej.....molego "studiowania" ;)---------------------------------> kto ciekawy prosze tedy....http://www.p-an-da.com/2014/09/burda-112014.html

pozdrawiam Masza


p.s.to nie sa wszystkie modele jakie beda w gazecie, brakuje modeli plus i dzieciecych



--- Ostatnio edytowane 2014-09-30 19:41:26 przez Masza ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziewczyny gratulacje!!!Zawsze mnie bardzo cieszyło jak zdjęcie Michałka pojawiało się w Burdzie, a na górze w rogu moje imię i nazwisko,Mama moja pękała z dumy...kupowała Burdę dla siebie i biegła do pracy koleżankom pokazać.Wspaniała pamiątka!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super, fajnie widzieć wirtualnych znajomych w dotykalnej gazecie:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
dopiero co pojawila sie(w PL bo ja swoja mam juz jakies 2 tyg. ;) ) pazdziernikowa Burda, a ja chce Was zaprosic na obejrzenie co bedzie w listopadowej
Ja zajrzałam i teraz czekam z niecierpliwością, bo dwie sukienki (już pod kątem sylwestra) naprawdę wpadły mi w oko ;)

--- Ostatnio edytowane 2014-10-15 08:51:12 przez takiejestszycie ---

--- Ostatnio edytowane 2014-10-15 08:52:24 przez takiejestszycie ---

154 strony: « < 129 130 131 132 133 134 135 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.