Wersja do druku

154 strony: « < 138 139 140 141 142 143 144 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzisiaj trafiłam na marcowy numer Burdy. http://www.burda.pl/artykuly-1/artykul/burda-3-2015-2/photo/146425

Pinacolada, od 27 lutego będzie można kupić Burda "Duże jest piękne". Rozmiary 44 do-54 (okładka zapowiada ciekawe wykroje)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ola:) dziękuję za info :) na pewno "zanabędę" . na razie czekam na przesyłkę starego numeru i Szkoły szycia z kiosku burdy juz drugi tydzien... zamówiłam 12.02, niby 18.02 wysłane a u mnie w skrzynce pusto :( .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Matko, jaki luksus...martwić się, że po 6 dniach nic nie ma w skrzynce...kiedy ja do cywilizacji wrócę??
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest już zapowiedź kwietniowej Burdy http://sewquest.blogspot.com/2015/02/zapowiedz-burda-42015-preview.html

Mnie się bardzo podoba :)

Ciekawe, czy zrobią jeszcze kiedyś numer "Małych kobietek".

--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 19:24:03 przez FF ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawe, czy zrobią jeszcze kiedyś numer "Małych kobietek".

--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 19:24:03 przez FF ---
Też bym z chęcią kupiła. Już dawno, dawno chyba nie było?
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
powiem Wam,ze ciekawsze modele sa w Duze jest piekne
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupuję i tę jak coś mi w oko wpadnie. Przed świętami szyłam sukienkę właśnie z Dużych:).
Czasem mam wrażenie,że w tej zwykłej Burdzie co chwilę powtarzają te same wykroje, tyle tylko, że szczegółami się różnią.


--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 19:45:59 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mmstycha, fakt, dawno. Ostatnio odkupiłam dwa numery (z 1996 i 2000) i jestem zachwycona, połowę propozycji bym nosiła.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ONI TERAZ Z JEDNEGO WYKROJU OSIEM ZROBIĄ
WIELKA MI FILOZOFIA
CO RAZ DROŻSZA I CIEŃSZA TA BURDA
napisałam dużymi ale już zmieniać mnie się nie chce ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te starsze jak dla mnie miały więcej ciekawych modeli. Długo nie kupowałam Burd wcale. Przez ostatni rok nawet kupuję, ale często tylko dla jednego fajniejszego wykroju.
Czasem mam tak, że jak ktoś coś uszyje to dopiero wtedy mi się ciuszek spodoba (bo całkiem inaczej na normalnym ludziu wygląda) i jak na złość okazuje się,że akurat tej Burdy nie mam.:uoeee:
Ja kilka "Małych kobietek" (stare wydania) na Allegro dopadłam. Fajne są.


--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 21:55:16 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

154 strony: « < 138 139 140 141 142 143 144 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.