Wersja do druku

154 strony: « < 42 43 44 45 46 47 48 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
chciałam zaprenumerować 3 numery Knipmode na próbę i wyskakuje mi tylko możliwość wpisania adresu do prenumeraty w Holandii, nie ma innych krajów,
Jesli znasz angielski, to tu jest dosc szczegolowy opis (sprowadza sie do tego, ze trzeba sie skontaktowac bezposrednio z wydawca, poczekac na przesylke pierwszsego numeru, i dopiero wtedy zaplacic, np. przy uzyciu karty kredytowej):
http://www.fehrtrade.com/article/353/how-to-subscribe-to-knipmode-magazine
ale
polecam rowniez lekture reszty tego blogu, zwłaszcza pisane na bieżąco recenzje ostatnich kilku numerow.



--- Ostatnio edytowane 2012-01-22 20:42:07 przez amatorskieSzycie ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Alusiu - mam przyjaciółkę w Amsterdamie. Knipmode dostaję z poślizgiem, ale za to kilka numerów na raz. ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jesli znasz angielski, to tu jest dosc szczegolowy opis (sprowadza sie do tego, ze trzeba sie skontaktowac bezposrednio z wydawca, poczekac na przesylke pierwszsego numeru, i dopiero wtedy zaplacic, np. przy uzyciu karty kredytowej):
http://www.fehrtrade.com/article/353/how-to-subscribe-to-knipmode-magazine
ale


dziękuję bardzo za informacje,
nie przyszłoby mi do głowy, że w taki sposób można prenumerować gazetkę, nietypowy sposób prenumeraty,

w Holandii ogólnie jest drogo, a trzeba zaprenumerować od razu 12 numerów i z dostawą za granicę drogo wychodzi ok.100euro,
chyba, że tak jak zrobiła Czeremcha zaprenumerować na kogoś znajomego w Holandii i odbierać gazetki hurtem

blog bardzo ciekawy, co miesiąc pokazana jest częściowa zawartość kilku gazet z wykrojami, autorka pisze, że od 6 miesięcy Knipmode po zmianie kierownictwa popsuł się i jest nudny. Trudno ustosunkować się do tej opinii nie znając całej zawartości poprzednich numerów. Podoba mi się w tym magazynie jego przejrzystość umieszczania zdjęć i rysunków modeli.

--- Ostatnio edytowane 2012-01-22 23:42:42 przez alusia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja dziś odebrałam burdę z poczty i jestem nią rozczarowana :dobani: pocieszam się tylko strojami dla dzieci...no może jeszcze jedna sukienka. A te spódnice bez pasa związane sznurkiem :zalamka: i jeszcze jeden projekt powtórzony w kilku wersjach... tyle to każdy potrafi uciąć suknię w połowie... no ale widocznie liczy się ilość :paluszkiem:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fakt, te spódnice szerokie w pasie i tylko przytrzymane na pasku, niefajne:dobani:Jak w takim czymś chodzić? chyba tylko stać do zdjęcia można:foch: Ale pozatym nawet ładne sukienki i 1 spódnica. O i ten żakiecik z okładki , w miarę, nic skomplikowanego. Ostatnio Burda się odchudziła i ma dużo mniej wykrojów niż dawniej, bo się powtarzają.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
A mi nowy numer przypadł do gustu :) Podobają mi się sukienki i stroje inspirowane Japonią :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Inspiracje Japonią bardzo mi przypadły do gustu.
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny w najnowszym numerze Burdy w dziale nasze forum są zdjęcia naszych forumek: Joanki-Z i Agaffka :)
GRATULUJĘ dziewczyny :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oooo, a moze ktos wrzucic skan-wyrazny, bo ja raczej tej Burdy nie kupię, a chcialabym na dziewczeta popatrzec:buzki:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluję serdecznie ...
Powinnam kolekcjonować Burdy choćby z powodu znajomości z Paniami ,które goszczą na jej łamach...
eh nie wiem czy jeszcze się uda mi ją kupić ale próbuję...

Czy nie pokusiłby się ktoś o takie zestawienie w których nr Burdy są nasze forumowe koleżanki?
łatwiej byłoby zamówić w redakcji :)
________________________________________________________

154 strony: « < 42 43 44 45 46 47 48 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.