Wersja do druku

154 strony: « < 53 54 55 56 57 58 59 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Próbuję przerobić starą sukienkę na spódnicę...nie mam pojęcia czy materiał do kitu dla początkujących czy brak weny do tworzenia,wisi czeka na lepsze czasy.Poprawniwj ni szło szycie od podstaw...:)
Avatar użytkownika
Administrator
Ratunku dziewczyny jak tak czytam zbiorczo to co napisłyście o materiałach i blogaski to jestem pod wrażeniem - mieszkam w Wawie i 26 - 28 zł za metr to jakaś niska cena, gdzie wy kupujecie te rzeczy za 10-15 zet - w hurtowniach? Poratujcie bo szycie wychodzi mi drożej niż Leclerek -:-S
I jeszcze jedno - widziałam że umiecie zrobić manekina na własny wymiar :D jak to się robi, z papieru makulaturowego?

Kora a może wybierz się do lumpeksu?? Ostatnio kupiłam fajny kawał materiału za kilka złociszy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja mieszkam niedaleko Gdyni i tkaniny też zaczynają się od 20 zł :(
Jutro wybieram się do SH może znajdę jakaś tkaninę :), chociaż byłam już tyyyle razy i znalazłam tylko raz fajny materiał (zasłonę) który służy mi za obrus :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kupuję w Poznaniu w Bławatku, tam często są przecenione tkaniny. A normalne ceny to oscylują w granicach 20-30 zł za metr.

Z kolei u mnie w mieścinie pod Poznaniem są dwa sklepy, które mają kilka belek materiałów, ale dość kiepskie są i nie moje wzory...

Marzy mi się jakiś ogromny sklep z tkaninami i odpowiednio pełen portfel lub konto bankowe ;-) hihi

Co do Burdy, to dopiero dziś kupiłem marcową i tą dziecięcą. I powiem wam, że w dziecięcej więcej ciekawszych modeli niż w normalnej. Żeby im się chciało niektóre wykroje do męskich rozmiarów powiększyć, np. krótkie spodenki z żółtą lamówką, co są pod koniec gazety....
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ach, gdybym to ja mieszkała pod Poznaniem....:zakupy:
Np.w Bemaxsie, niby to hurtownia ale w środku stoi wielki kosz z kuponami różnych bardzo tanich tkanin, no i do tego polimex , marzenia...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja mieszkam niedaleko Gdyni i tkaniny też zaczynają się od 20 zł :(
Jutro wybieram się do SH może znajdę jakaś tkaninę :), chociaż byłam już tyyyle razy i znalazłam tylko raz fajny materiał (zasłonę) który służy mi za obrus :)
w Gdyni Chyloni na ul. Chylońskiej 149 (koło dworca Gdynia Chylonia) jest hurtownia Textilmar, często tam zaglądam i nie mogę się oprzeć jak coś mnie zauroczy, przeważnie z tej hurtowni wychodzę z jakąś nową szmatką :hura:

mają duży wybór różnego rodzaju dzianin i tkanin ubraniowych, firan i zasłon, oraz pasmanterię nici, zamki, guziki. Bawełny typowo pościelowej jest mało, obrusowej trochę więcej, a przed świętami mają świąteczne obrusówki, szyfony itp..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam nowa Burdę :D
i widzę trzy znajome twarze w aktualnościach :oklasky::oklasky:

jeśli chodzi zawartość burdy :dobani::dobani: wszystko takie workowate bez sylwetkowe.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wiecie moze kiedy wyjdzie "szycie jest proste" czy jakos tak :D:D
Na mojej wsi i sąsiedniej większej burdy nie dochodzą :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szycie krok po kroku ;) ma być 28.03 w kioskach :) też czekam
________________________________________________________
www.kreatywnapaula.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:hura:mam nową Burdę czy jest ciekawa to jak zwykle rzecz gustu ja "cosik"wybiorę Pozdrawiam
________________________________________________________

154 strony: « < 53 54 55 56 57 58 59 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.