Wersja do druku

154 strony: « < 57 58 59 60 61 62 63 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie w tym sklepie były tkaniny i wykroje do zamówienia z katalogu tego grubego, ale nie wiem czy drukują jeszcze ten katalog. Niestety nie pamiętam na jakiej ulicy to było, wiem że to boczna od rynku. Jak będę w Poznaniu to z pewnością tam zajdę i napiszę na forum.
Katalog jest tylko do obejrzenia, a wykroje mozna kupic pojedyncze ( albo czasem dwa w jednym egzemplarzu) za bodajże cos kolo 16-17 zł!!! NIe trzeba ich juz przerysowywac na papier, bo sa naturalnych rozmiarow i tylko jednej rzeczy. Wystarczy wyciac swoj rozmiar i gotowe - choc dosc drogie moim zdaniem.
Tak jest w hurtowni z tkaninami z Koninie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawa też jestem dwa lata temu widziałam sklep firmowany jako sklep firmy Burda a w nim były artykuły z katalogu burda czyli nici igły flizeliny różnego rodzaju pasmanteria i tkaniny.Wchodząc do niego i mając wykrój burdy można było kupić wszystko wyjść i siadać do maszyny i szyć.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A nie dodałam gdzie niestety w Budapeszcie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
jeżeli chodzi o ostatnie wydania Burdy, tak z 2 lat, to moim zdaniem jest beznadzieja!!!! nic nie ma. Zaczęłam korzystać ze starych roczników. większość modeli się powtarza, a wykrój składa się z "czterech szwów". Nie kupuję jej już od jakiegoś czasu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A do mnie nie doszła jeszcze zamówiona Burda z Maja...chlip...
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pojechałam specjalnie do Empiku po tę majową Burdę, ale czy ona mnie zachwyca? nie bardzo...
Podoba mi się szeroka spódnica (w zasadzie obie, ta z falban też) ale to żadna nowość, ani filozofia...
Spodni tylko dwa fasony... pomnożone po wielokroć...
...eeee tam... nadal nie wiem, w czym ja na tę komunię...

Kupiłam tez Burdę dziecko - mimo, że część fasonów mam w dorosłych numerach, takie zebrane w jednym zeszycie są baardzo wygodne! no to małą moge obszyć, bo jest sporo fajnych rzeczy.
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Są -pojedyncze co prawda -wykroje dla wysokich. To się tak rzadko zdarza...z samej radości zamówiłam ten numer. A czy coś z niego uszyję? To się dopiero okaże... ;)

Pojechałam specjalnie do Empiku po tę majową Burdę, ale czy ona mnie zachwyca? nie bardzo...
Podoba mi się szeroka spódnica (w zasadzie obie, ta z falban też) ale to żadna nowość, ani filozofia...
Spodni tylko dwa fasony... pomnożone po wielokroć...
...eeee tam... nadal nie wiem, w czym ja na tę komunię...

Kupiłam tez Burdę dziecko - mimo, że część fasonów mam w dorosłych numerach, takie zebrane w jednym zeszycie są baardzo wygodne! no to małą moge obszyć, bo jest sporo fajnych rzeczy.

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
Mnie nowa Burda nie położyła na kolana - niestety :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta zapowiedż to takie luźne niedopasowane fasony...lubię takie ale bez przesady, może coś dorzucą bardziej przy ciele
________________________________________________________

154 strony: « < 57 58 59 60 61 62 63 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.