Wersja do druku

154 strony: « < 71 72 73 74 75 76 77 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No popacz, popacz, właśnie oglądam sobie Burdę numer 1/2011, ponieważ szyję akurat spódnicę z wykroju z tej Burdy, a tam nasza pani Administrator prezentuje swą sukienkę :)
________________________________________________________
Zapraszam serdecznie:
http://sylwia.szyje.com.pl/
Avatar użytkownika
Administrator
No popacz, popacz, właśnie oglądam sobie Burdę numer 1/2011, ponieważ szyję akurat spódnicę z wykroju z tej Burdy, a tam nasza pani Administrator prezentuje swą sukienkę :)
Stare dzieje ;)

Nowej Burdy nie kupiłam <foch> - nic ciekawego w niej nie znalazłam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi się znowu podoba Burda. Oglądałam tylko zapowiedzi i zauważyłam sporo fajnych fasonów, ale przede wszystkim bombowe stylizacje!
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Grudniową Burdę przejrzałam i nie kupiłam, bo nic dla siebie nie znalazłam :zalamka:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kupiłam. Tylko dlatego że kupuję zawsze. Ale faktycznie, nic szczególnego.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja od grudnia mam prenumeratę, ale podobnie jak wy przejrzałam i uszyję coś z archiwalnych numerów.
Pomyślałam sobie, że pewnie za jakiś czas będę potrzebować spodni czy sukienki i jak zwykle będę przeglądać wszystkie numery jakie mam w poszukiwaniu, to może coś się trafi. Ze mną jest jeszcze tak, że po jakimś czasie dopiero zaczyna mi się podobać jakiś fason. Kiedyś nie podobały mi się narzutki, a teraz bardzo chcę taką uszyć:)
Dlatego odkładam najnowszy numer, a w starych szukam teraz wykroju na bluzkę. Tkaniny czekają...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kupiłam wczoraj grudniowy numer, ale podobnie jak Wam nic mi nie wpadło w oko :nie:
Za to czekam już na styczniową Burdę, bo mają być stroje dla dzieci :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nowa Burda 12/2012 - trzymając się zasady : "o gustach się nie dyskutuje" - wydanie jest ok. Fajny płaszcz 117 i 138. I spódnica 109 - takiej jeszcze nie mam. Spódnica 128, a właściwie jej boczny element, do wykorzystania, bo marszeczenie w pasie odpada.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Kupiłam nową Burdę sugerując się zapowiedziami i jestem rozczarowana. To chyba ostatni nr Burdy na który wydałam pieniądze. Jeszcze tli się światełko odnośnie nr styczniowego i eleganckich sukienek ale pożyjemy-zobaczymy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mi się trochę udaje ograniczać ryzyko związane z kupieniem kolejnego "nietrafionego" numeru Burdy i kupuję ją w Epiku, gdzie najpierw dokładnie przejrzę. A ostatnio nawet przeczytam opis uszycia danego ubrania. I trzy razy sprawdzę czy dana rzecz jest w moim rozmiarze. Wiem powinnam wspierać lokalny biznes i małe kioski, ale dzięki temu jestem bardziej zadowolona z zakupów :)
________________________________________________________
Moda w praktyce - senczyna.com

154 strony: « < 71 72 73 74 75 76 77 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.