Wersja do druku

154 strony: « < 78 79 80 81 82 83 84 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Może faktycznie już kiedyś był jakiś model w starszej Burdzie, ale ja jej nie mam i dlatego tak napisałam. W normalnej Burdzie czasem są stroje które wyglądają jak worki. To ,że kobieta ma trochę więcej ciała nie znaczy ,że ma się ubierać brzydko i niemodnie. Osobiście mało kupuję rzeczy gotowych, wolę szyte.
Joanna

www.szmaragdoweszycie.pl
Avatar użytkownika
Świeżynek
Osobiście też uważam że w Burdzie za dużo jest odgrzewanych modeli. Też przestałam kupować. Czasem wertuję gazety i widzę powtarzające się modele:(. Ostatnio podejrzę co mają i wolę sama przerobić wykroje i skonstruować coś.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzisiaj kupiłam kilka wydań burdy od roku 1970 na 1976 skończywszy.Są to wydania niemieckie,ale od czego słowniki. Jak tylko listonosz przyniesie będę przeglądać po kilka razy. Już nie mogę się doczekać.
Joanna
www.szmaragdoweszycie.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miłego przeglądania.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję , podzielę się wrażeniami.

Joanna
www.szmaragdoweszycie.pl
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zgodnie z obietnicą dzielę się wrażeniami. Burdy są rewelacyjne, modelki na zdjęciach nie są takie wychudzone jak w teraźniejszych czasopismach. Sporo ciekawych rzeczy, zauważyłam ,że w starszych Burdach jest kącik dla miłośniczek haftowania, zawsze jakiś kącik o kwiatach domowych, jest więcej modeli dla panów, i ciekawe pomysły na dekoracje, przepisy kulinarne.
Są nawet zdjęcia modnych w tamtych czasach fryzur i zdjęcia jak je czesać. Przez to,że tak dużo innych rzeczy znajduje się w tych czasopismach były one ciekawe i stanowiło dobry poradnik dla kobiet lat 70tych .


Joanna
www.szmaragdoweszycie.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
rivendell napisał:
Nową Burdę przejrzałam i nie kupiłam, bo nic dla siebie nie znalazłam :dobani:
Ale nowa Burda będzie do kupienia dopiero od jutra.:mysli:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Natalio i mamay już jutro. Nowa Burda. Siedzę z kawą i tak jakoś szału nie ma. To ,co podoba mi się najbardziej, to buty modelek... Peleryna 119. Może się przydać nad morzem...Jakoś nie mam chęci do roboty...:bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
właśnie odebrałam ze skrzynki pocztowej, okładka mnie zauroczyła, środek już mniej. Cały szał to tylko wyszukane materiały, reszta jak w tej piosence "to już było..." A bluzka zapinana na guziczki taka samą miałam i na jesień robiąc porządki wyrzuciłam bo mi się nie podobała :dobani:
________________________________________________________

154 strony: « < 78 79 80 81 82 83 84 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.