Wersja do druku

154 strony: « < 80 81 82 83 84 85 86 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zawsze przeglądałam Burdę zaglądając wyłącznie na rysunki techniczne ;-) Teraz zaglądam na "tyły" w poszukiwaniu znajomych twarzy ;-)

Ale to zabrzmiało... Na tyły w poszukiwaniu twarzy...

:D

Ania
Wiesz Aniu ja też tak mam....też na tyły zerkam,a dopiero póżniej rysunki techniczne i cała reszta:D:D:DDZIĘKI wielkie DZIEWCZYNECZKI KOCHANE!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie podoba się ten numer z racji tego, że nareszcie zamieścili w nim wykroje dla nieco podrośniętych młodzieńców, moi chłopcy już powoli wyrastają z rozmiaru 140, więc będą wykroje w rozmiarach jakie potrzebuję! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
realmadryt napisał:
Jeżeli się nie mylę to już były takie wykroje chyba nic nowego nie dołożyli.
Możliwe:tak:. Śledzę Burdę od trzech lat, część gazet pożyczyłam, jak się okazało, na wieczne nieoddanie:beczy:. Dlatego takie wykroje dla mnie są cenne, zważywszy na fakt, że moje 7,5latki rosną jak na drożdżach, a samodzielnie robić wykrojów nadal nie umiem:zalamka:.
Avatar użytkownika
Administrator
Trinny kupiłam nową Burdę - dla Michałka :D :kwiatek:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy istnieje gdzieś w sieci możliwość przejrzenia zajawki do "Szycie krok po kroku" zanim wyjdzie wersja papierowa?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Straciłam już nadzieję na uzyskanie pozytywnej odpowiedzi. Dziękuję bardzo :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, będzie dla panów małych i dużych :)
Zapowiedź nie powala ale podoba mi się bluzeczka kopertowa i czarna (?!) sukienka oraz długie. Czyli kupię.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie też kusi bluzka kopertowa :)

154 strony: « < 80 81 82 83 84 85 86 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.