Wersja do druku

154 strony: « < 82 83 84 85 86 87 88 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Z Diany w zeszłym roku szyłam tunikę i nie wspominam źle przekopiowywania wykroju - źle wspominam obszerność tego modelu i niedopasowanie rozmiaru ;)
Tiaa czasopisma z lat 50-tych widziałam - widać Burda wraca do korzeni :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tiaa czasopisma z lat 50-tych widziałam - widać Burda wraca do korzeni :D
chyba masz racje ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio nabylam 2 czasopisma z wykrojami z konca lat 50-tych, w ktorych sa obledne sukienkowe wykroje, ale jak zobaczylam szablony z ktorych mam skopipwac wykroj to w glowie mi sie zakrecilo i oczoplasu dostalam:glupek:....z reszta zobaczcie same i porownajcie;)
Masza, możesz podać tytuł czasopisma i rok/m-c.
Szukam właśnie takich sukienek.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
gangrena (świetny nick) mnie do szału doprowadza wciśnięcie wszystkich wykrojów na jeden szablon. Kiedyś były dwie wkładki - od kilku lat jest jedna i jest niezły sajgon. Naprawdę gorzej się szuka, łatwiej się pomylić i przekopiować nie swój rozmiar :/
Hej Sus,

uwierz mi ,ze burda w porownaniu do SabrinyWomen czy DianyModen ma bardzo przejrzyste szablony, kiedys chcialam uszyc spodnice z sabriny i projekt zakonczyl sie zanim go rozpoczelam a przyczyna byla niemozliwosc odnalezienia wykroju na szablonie od tamtej pory nawet nie kupuje tych czasopism bo wiem ,ze i tak nic nie uszyje:nie: ,wiec szkoda pieniedzy.
Ostatnio nabylam 2 czasopisma z wykrojami z konca lat 50-tych, w ktorych sa obledne sukienkowe wykroje, ale jak zobaczylam szablony z ktorych mam skopipwac wykroj to w glowie mi sie zakrecilo i oczoplasu dostalam:glupek:....z reszta zobaczcie same i porownajcie;)
A jak sprawić, żeby załączone na forum zdjęcia miały podpisy, takie jak u Ciebie?
Avatar użytkownika
Administrator
Kliknij na ikonkę aparatu pod okienkiem z nową wiadomością i w pierwszej linijce (OBRAZ) dodajesz zdjęcie a pod spodem masz OPIS i tam piszesz.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
@evcia to sa gazetki "Der neue Schnitt" z lipca i grudnia roku 1958, ale we wszystkich czasopismach z wykrojami tego okresu wszystkie sukienki sa do siebie podobne, wiec w zasadzie obojetnie czy bedzie to "burda", "der neue Schitt", "film und frau" czy jakie tam jeszcze inne byly;)

@Natalia w oknie do wgrywania zdjec pod kazdym wgranym juz zdjeciu jest male okienko z nazwa "opis" i tam mozna napisac kilka slow do danej fotki

mam nadziej ,ze pomoglam.....pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
DZiękuję.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki Masza-lecę na allegro szukać gazet z lat 50-tych :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ktorego dnia będzie w kioskach numer kwietniowy Burdy zwykłej? Bo Krok chyba po 27.03.2013 z tego co było napisane w Burdzie marcowej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kwietniowe wydanie będzie w przyszły piątek.
________________________________________________________

154 strony: « < 82 83 84 85 86 87 88 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.