Wersja do druku

154 strony: « < 93 94 95 96 97 98 99 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taką z cienkiego jeansu poproszę :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szmizjerka z czerwcowej Burdy jest bardzo ładna. Szkoda, że ołówkowa, nie kloszowa.

Nic nie piszecie, a w kioskach jest Diana z dużymi rozmiarami. Mi się podoba żakiet z wymionami, ale to dla zaawansowanych.
Avatar użytkownika
Administrator
Ostatecznie skusiłam się na czerwcową Burdę. W sumie znowu buźki znanych mi dziewczyn z blogów krawieckich to fajnie mieć pamiątkę :) A i proste fasony moze mnie do czegoś zainspirują :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hehe!

jak skusilam sie na lipcowa...co bym pozniej nie jeczala ,ze nie posiadam jak zobacze gdzies na blogach jakis super uszytek z numeru, ktorego przypadkiem nie posiadam:rotfl: bo niestety czesto tak jest ,ze w gazecie modele nie rzucaja sie w oczy a dopiero zobaczone w odlotowej interpretacji zdolnych dziewczyn zostaje przezemnie zauwazony jako godny wyprodukowania:oczko: tez tak macie??

pozdrawiam slonecznie Masza

--- Ostatnio edytowane 2013-06-16 12:57:46 przez Masza ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bo niestety czesto tak jest ,ze w gazecie modele nie rzucaja sie w oczy a dopiero zobaczone w odlotowej interpretacji zdolnych dziewczyn zostaje przezemnie zauwazony jako godny wyprodukowania:oczko: tez tak macie??

pozdrawiam slonecznie Masza

--- Ostatnio edytowane 2013-06-16 12:57:46 przez Masza ---
no ba! też tak mam :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
hehe!

jak skusilam sie na lipcowa...co bym pozniej nie jeczala ,ze nie posiadam jak zobacze gdzies na blogach jakis super uszytek z numeru, ktorego przypadkiem nie posiadam:rotfl: bo niestety czesto tak jest ,ze w gazecie modele nie rzucaja sie w oczy a dopiero zobaczone w odlotowej interpretacji zdolnych dziewczyn zostaje przezemnie zauwazony jako godny wyprodukowania:oczko: tez tak macie??

pozdrawiam slonecznie Masza
Robię tak, ze często zanim coś uszyję (skroję) wrzucam dany model do wyszukiwarki i patrzę jak innym wyszedł. Już nie raz i nie dwa uratowałam fajną tkaninę od zniszczenia bo nie wszystko co fajnie wygląda na rysunku technicznym - wygląda tak dobrze w rzeczywistości. Ale wiele razy zostałam zachęcona do uszycia danej rzeczy choć wcześniej wydawała mi się mało ciekawa :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co nowego w Burdzie? Ano nic.
Zwykle łaskawym okiem spoglądam na strony Burdy, ale tym razem przeszli sami siebie.
Mam nadzieję, że to zmęczenie przedurlopowe szanownej redakcji, anie nowy tor ( MODELE BEZ WYKROJÓW), którym ma zamiar podążać Burda.

I co mam szyć? TIPI?????!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przykra sprawa, bo letnie numery były przeważnie ciekawsze od zimowych, a tu bryndza.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wczoraj przyszła lipcowa burda. Oprócz jednej bluzki reszta to mega porażka. Chyba najgorszy numer ever











________________________________________________________
Moja praca, moja pasja - http://aleksandra-krajnik.pl/
Aleksandra i jej mała manufaktura - http://aleksandra-szyje.blogspot.com/
Koszulki, dużo koszulek - http://t-max.pl

154 strony: « < 93 94 95 96 97 98 99 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.