Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jest taka opcja Mrufko:oczko:
Ja zawsze z niej korzystyam. Na stronie głownej,na belce przed napisem FORUM jest Najnowsze
i to jest to.
Wyświetlają się wszystkie posty ,których nie czytałam w kolejności wg dat ich napisania.
TO bardzo ułatwia przeglądanie forum jak się nie bywa regularnie,masz całkowitą rację
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
A jest taka opcja Mrufko:oczko:
Ja zawsze z niej korzystyam. Na stronie głownej,na belce przed napisem FORUM jest Najnowsze
i to jest to.
Wyświetlają się wszystkie posty ,których nie czytałam w kolejności wg dat ich napisania.
TO bardzo ułatwia przeglądanie forum jak się nie bywa regularnie,masz całkowitą rację
Si si Kora dobrze pisze - także korzystam z opcji "najnowsze" i jestem na bieżąco :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie nie ma opcji, o której piszę :P Najnowsze - wiem. Ale nie dam rady na raz nadrobić dużej ilości postów. Nadrabiam ostatnie kilka stron, a jak wchodzę nastepnym razem, to te nieprzeczytane starsze są jeszcze dalej w archiwum. Mówię konkretnie o najnowszych nieczytanych - na pewno taka opcja jest na forach opartych o PHP by Przemo (czy jakoś tak). W sensie: tylko wątki nieczytane, a nie najnowsze (w tym nieczytane i czytane). Czasami jest frustrujące, kiedy się urządza prawie wykopki archeologiczne w poszukiwaniu nieprzeczytanego wątku.
Avatar użytkownika
Administrator
Mrufko jeśli o to chodzi to być może kiedyś taka funkcja pojawi się na forum. Póki co mąż nie ma czasu na "bawienie się " z tym.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Czy do końca grudnia zarejestruje się na forum tysięczny klubowicz?? Mam nadzieję, że tak :)
Czekam na tę osobę z wielką niecierpliwością :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, z pewnością Sus:hura:
ja nie wiem jakie było do niedawna tempo rejestracji na forum ale widzę,że ostatnio jest znakomite.
I nie są to "martwe dusze " lecz aktywni forumowicze co powoduje,że miło się tu zagląda oczekując ciągle nowych bodźców.
Tak przynajmniej jest ze mną:buzki:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, z pewnością Sus:hura:
ja nie wiem jakie było do niedawna tempo rejestracji na forum ale widzę,że ostatnio jest znakomite.
I nie są to "martwe dusze " lecz aktywni forumowicze co powoduje,że miło się tu zagląda oczekując ciągle nowych bodźców.
Tak przynajmniej jest ze mną:buzki:
Kora tez to zauważyłam - nie martwe duszyczki tylko aktywni ludzie :) I to bardzo cieszy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy do końca grudnia zarejestruje się na forum tysięczny klubowicz?? Mam nadzieję, że tak :)
Czekam na tę osobę z wielką niecierpliwością :)
No to doczekałaś się Sus juz dziś!
Tysięcznym forumowiczem jest katinka1331
Gratuluję Sus Tobie i nowej forumowiczce:oklasky::okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
katinka1331NO TO ZROBIŁAŚ NAM MIKOŁAJKOWY PREZENT - jesteś 1000 userem na forum :)
Gratulujemy i witamy Cię serdecznie :)

Kora dziękuję :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, wiadomość dotyczącą 1000 forumowiczki przeczytałam , tylko nasza Katinka się nie odezwała na forum poza rejestracją - chyba że coś przegapiłam :-S

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.