Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobrze, postaram się do soboty wszystko opisać i pokazać zdjęcia.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No właśnie. Po raz drugi uszyłam coś z Diany, ale pierwszy się nie liczy, bo spodnie nigdy nie zostały założone. Rzeczywiście ten wykrój był szeroki, ja w ogóle paskudna jestem i wbrew dobrym radom zawartym w opisach, przemierzam wykroje. W tym wypadku prostota kroju może być zaletą bo łatwo go dopasować i zwęzić.

Gotowy łaszek jest w tym miejscu. A szyty z modelu poniżej. Mam nadzieję, że Manuskrypt nie obrazi się, że skorzystałam z jej skanu.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
agaaffek, ta sukienka jest rzeczywiscie bardzo ladna, Tobie tez wyszla wspaniale. A pochodzi z pierwszej i jedynej na razie "Diany", jaka sobie kupilam (ze wzgledu np. na tuniczke nr 17, z przedluzanym tylem). Wszystkie poprzednie wydania "Diany" wydawaly mi sie nieudane, z przestarzalymi fasonami ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najnowsza Diana -nie dawała mi spokoju, byłam przekonana że już ją widziałam, i zobaczcie sami w internecie :"Diana moden" sonderheft, MO 035 z 2010 roku -to właśnie wtedy byłam w Niemczech -i widziałam "obecną nowość" Diany w Polsce zeszyt 04/2012 !
http://www.bpv.pl/cache/images/455618467465c68e004f94f8bff3619f.jpg
to jest to samo co niemiecki oryginał z przed dwu lat!!! http://www.pressekatalog.de/Diana+Moden+Sonderheft+Meine+N%E4hmode-ebinr_2090701.html
POlskie wydawnictwo może się wypchać...z takimi nowościami.
Tu niemiecka Diana -
http://www.pressekatalog.de/Diana+Moden-ebinr_910228052.html

--- Ostatnio edytowane 2012-08-03 20:24:33 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wrrrr.... To ja już wolę niezachwycającą Burdę. Co prawda w różnych krajach nieco się różni, ale modele są te same.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wrrrr.... To ja już wolę niezachwycającą Burdę. Co prawda w różnych krajach nieco się różni, ale modele są te same.
Wydaje mi się, że to wynika z innego cyklu wydawania, ta niemiecka Diana jest 4 x rocznie; a polska 6 x. Czymś muszą te "brakujące" dwa numery wypełnić. NB. kiedyś trafiłam na blog niemiecki dziewczyny która szyła właśnie z tego zeszytu i były to b. ładne modele. A ja mam oryginał ( w sensie pojedynczego wykroju, gotowego) Simplicity tej zielonej sukienki nr 46 ze strony 29 -ale jej jeszcze nie uszyłam. Może teraz się zmobilizuję... ;)
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A ja sobie kupiłam "przeterminowaną" Dianę, bo jest tam topik w sam raz żeby uratować pewien kwiecisty batyst. I tyle jeżeli chodzi o kobiecą konsekwencję ;)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czasopismo Diana odkryła dopiero w tym roku (nie wiem od kiedy je wydają) i zakupiłam 3 numery. Modele w gazecie jak piszecie są proste takie do codziennego użytku. Dobrze wiedzieć, że rozmiary są dużo większe, gdyż jeszcze nic nie szyłam, choć niektóre wykroje są zachęcające.

Beata
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poprzednia Diana była jakaś nowocześniejsza, a teraz znowu taka przedpotopowa.
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja Dianę kojarzę, bo moja mama zawsze siadała przy jakiejś pysznej herbacie i przeglądała, a później było wielkie szycie, jak coś jej się spodobało. Do tej pory zresztą mamy taką tradycję, że do niej wpadam i oglądamy razem czy coś ciekawego jest, co mogłybyśmy zrobić potem razem:) Moim zdaniem nie jest przedpotopowa, znajdują się czasem perełki w niej:)

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.