Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czyli - potrzebna hafciarka... :D

Ania
Jesteś dziś drugą osobą, która mi to mówi :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie kupiłam Balladynę II2020 i niestety coś jest nie tak. Nić nawleczona (na górze niebieska) a na dole biała. I chcę szyć a maszyna chwile popracuje i zaczyna mi sie nić niebieska pod spodem marszczyć i pętelkować. Czy ktos wie co może się dziać. Czy maszyna jest wadliwa czy może to ja coś źle robię?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jestem blądynką pomimo iż szatynką. Maszyna działa. Po prostu źle naciągałam nić. Pozdrawiam. Maszyna super.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie musisz nic naciągać ;-) Wystarczy zakładać górną nić przy podniesionej stopce. Tak zresztą trzeba robić - zgodnie z instrukcją ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Maszyna jest rewelacyjna. Trochę za szybko chciałam szyć bez czytania instrukcji i dlatego mi nie wyszło na początku. A mam inne pytanie czy ktoś wie gdzie we Wrocławiu lub w Polsce można zamówić dużo materiału pościelowego (w belach)? Tak by było tanio. Pozdrawiam

Ps: piękną mamy pogodę. W końcu niebieskie niebo i słoneczko.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Magdaleno, całkiem tanie materiały pościelowe można znaleźć w Ikei. Ostatnio widziałam nawet ceny od 7 zł/mb. :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam!
Niedawno zakupiłem Balladyne II i mam problem z bardzo wolnym szyciem w tył.
Chciałbym załatać spodnie szyjąc ala zygzakiem, korzystając z funkcji 01 - czyli zwykłego szycia w przód i tył.
Niestety po wciśnięciu przycisku szycia wstecznego, maszyna strasznie zwalnia i zaczyna szyć z prędkością porównywalną do szycia ręcznego...
Koleżanka ma starego Łucznika i zamiast przycisku jest taka "wajcha", tutaj maszyna szyje w tył z ta sama prędkością jak do przodu.
Proszę o pomoc, czy Państwa maszyna szyje tak samo czy możne mój egzemplarz jest jakiś trafny...
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Redrex. Moja Balladyna też szyje wstecz bardzo wolno i to zarówno podczas cofania przyciskiem jak też przy programie automatycznego obszywania dziurek. A teraz do pozostałych. Kiedy postanowiłem kupić sobie maszynę do szycia nie brałem pod uwagę innej marki mimo że wiedziałem jak obecnie jest produkowana. Wiedziałem, że kupię Łucznika tylko jeszcze była kwestia którego. Najpierw wszedłem na stronę dystrybutora i pobrałem instrukcje wszystkich maszyn, które akurat były w ofercie. Po przeczytaniu wybór padł na Balladynę i po dwóch latach szycia uznałem, że biorąc pod uwagę cenę, ilość opcji oraz wytrzymałość nie mogłem wybrać lepiej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jednak spam.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
To nie spam tylko szczery rachunek potrzeb i umiejętności. Kiedy przyjdzie czas kupię sobie przemysłówkę i już nawet wiem jaką, ale to jeszcze nie ten czas.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.