Wersja do druku

42 strony: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Jakie fajne materiały! Gdzie kupiłaś? Proste bluzki a tak zyskały na wyglądzie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, dziewczyny. Kupiłam w Składzie bławatnym.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aga bardzo fajne cosie! :) W szczególności podoba mi się bluzeczka z długim rękawem. A w składzie bławatnym dalej kupujesz po tej nieszczęsnej farbującej tkaninie? Ja bym się trochę zraziła :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne ciuszki i to z dzianinki ;torebki -fajne kompozycje:okok:
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aga bardzo fajne cosie! :) W szczególności podoba mi się bluzeczka z długim rękawem. A w składzie bławatnym dalej kupujesz po tej nieszczęsnej farbującej tkaninie? Ja bym się trochę zraziła :P
Dzięki, Gosiu. Ze Składu mi coś farbowało? Nie kojarzę. Chyba z innego sklepu, najbardziej farbował dżins kupiony stacjonarnie, ten czerwony, co mi maszynę pofarbował. Tzn. kupiony stacjonarnie ze sklepu internetowego.
Ten długi rękaw jest sztukowany, bo żeby wzór ustawić to się inaczej nie dało.

Nie wiecie, czemu mi się tak coś marszczy przy ramieniu? Wykrój jest z Burdy, zmodyfikowany, tzn, zmieniłam trochę dekolt (z łódki na okrągły), powiększyłam miejsce na biust i dodałam zaszewkę. Może rękaw wszyty za wysoko?

Najnowsze spodnie męża. Tyłu nie pokażę, bo to są chinosy, a kieszenie zrobiłam jak w dżinsach i to nie pasuje. Bałam się, że przecinane mi nie wyjdą.

Sorry, że nie komentuję Waszych pięknych dzieł, nie mam siły ostatnio na fora:(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super te bluzki, z drzewem totalnie mnie uwiodła. Piękne!
________________________________________________________
Moja praca, moja pasja - http://aleksandra-krajnik.pl/
Aleksandra i jej mała manufaktura - http://aleksandra-szyje.blogspot.com/
Koszulki, dużo koszulek - http://t-max.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To chyba faktycznie pomyliłam sklepy :)
Avatar użytkownika
Administrator
A te spodnie najnowsze do ślubnego to z wykroju z Papavero czy z Burdy? Fajnie wyszły, mojemu też by się takie przydały:)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A te spodnie najnowsze do ślubnego to z wykroju z Papavero czy z Burdy? Fajnie wyszły, mojemu też by się takie przydały:)
Z Papavero, chinosy dla admina, te pierwsze. Fajny wykrój.
Tak sobie pomyślałam przy tych spodniach dla męża, że jemu umiem uszyć takie, co dobrze leżą, a sobie nie. Ani jednych nie mam dobrych. Robię różne poprawki na moją figurę i ciągle źle.
Z Burdy dla męża kiedyś szyłam i były okropne, nie chodził w nich (dostałaś je).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak sobie pomyślałam przy tych spodniach dla męża, że jemu umiem uszyć takie, co dobrze leżą, a sobie nie. Ani jednych nie mam dobrych. Robię różne poprawki na moją figurę i ciągle źle.
Z Burdy dla męża kiedyś szyłam i były okropne, nie chodził w nich (dostałaś je).
Mam dokładnie tak samo-sobie nie potrafię uszyć/dopasować spodni, a mężowi jak uszyłam z Burdy to wylądowały w kontenerze. Ale jeżeli te z Papavero tak dobrze leżą, to może też się skuszę. Chodzą za mną takie z ładnego stalowego sztruksu w drobny prążek :mysli:

42 strony: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.