Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Na imię mam Alicja, krawiectwem zainteresowałam się patrząc na babcię, która do dzisiejszego dnia pracuje na starym Łuczniku :) Rodzice nie przekonują się do tego bym poszła do technikum odzieżowego, więc będę musiała sobie poradzić w inny sposób. Na wybór szkoły mam bardzo mało czasu, ale wybrałam inny kierunek w tej samej szkole, więc w razie zapotrzebowaniu na dokładniejsze instrukcje na pewno znajdę tam pomoc :D
Ale mam nadzieję, że przy nauce tutaj też ją znajdę :) Jak w temacie jestem takim maleństwem tutaj, więc proszę o cierpliwość w stosunku do mnie oraz karcenie za błędy :)

--- Ostatnio edytowane 2012-12-18 17:08:19 przez lattesocream ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no witamy Maleństwo :)
powodzenia w nauce
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witamy serdecznie!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kochana witamy serdecznie!!!Będziesz naszym paczkiem,który (trzymam kciuki)pięknie zakwitnie jako kwiat tego forum!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Maleństwo witaj ;)
Powiedz rodzicom, że po technikum też możesz pójść na studia (jak ciotka Susanna) :) I masz zawód, który może poratować w trudnej życiowej sytuacji. Jeśli tak bardzo czujesz potrzebę szycia to walcz i nie poddawaj się :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj,

a co do szkoly - popieram Susanne!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj,

a co do szkoly - popieram Susanne!
Oczywiście, studia na pewno,ale oni sądzą,że z krawiectwa nie da się wyżyć. Dlatego wspólnie z nimi podjęłam decyzję o technikum organizacji reklamy w tym samym budynku. Z jednej strony racja, inaczej pracodawca będzie patrzył na organizację reklamy niż na technologię odzieży :) Może prowadzą jakieś dodatkowe zajęcia lub kogoś poznam w razie co :)

--- Ostatnio edytowane 2012-12-19 20:22:18 przez lattesocream ---

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.