Wersja do druku

69 stron: « < 39 40 41 42 43 44 45 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak poprawka. Z jakiego mateiału skroiłaś.
Avatar użytkownika
Świeżynek
O dziwo dużo lepiej - po zwężeniu podkroju po bokach :)
Próbny zrobiłam z (chyba bawełnianego) prześcieradła, a właściwy będę szyć z satyny bawełnianej z dodatkiem spandexu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pokaż się jak uszyjesz, też myślałam o tym wzorze. Chcę uszyć sukienkę lecz ja będę musiała powiększyć.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ok, wrzucę, jak uszyję - tylko trochę to potrwa, bo chcę zamówić materiał w Składzie bławatnym, a mają tam przerwę urlopową i materiał ten sprowadzają na zamówienie. Ale chętnie się pochwalę, jeśli dobrze wyjdzie :)

--- Ostatnio edytowane 2015-06-25 10:02:52 przez Fiszka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chciałabym poprosić o poradę w kwestii wykończenia otworów na ręce w pseudo-sukience jak na rysunku i zdjęciu (źródł: burdastyle.de) :prosi:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja albo bym zostawiła niewykończone te otwory, albo obszyła elastyczną lamówką
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja albo bym zostawiła niewykończone te otwory, albo obszyła elastyczną lamówką
Dzięki. Niewykończonych wolę nie zostawiać, przyszła mi do głowy elastyczna lamówka, ale nie wiem, jak się z nią wyrobić w "czubkach"...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja albo bym zostawiła niewykończone te otwory, albo obszyła elastyczną lamówką
Dzięki. Niewykończonych wolę nie zostawiać, przyszła mi do głowy elastyczna lamówka, ale nie wiem, jak się z nią wyrobić w "czubkach"...
Hmmm... W sumie nigdy nie wykańczałam nic elastyczna lamówką, ale spróbowałabym z nią postąpić jakoś tak podobnie http://nawybiegu.blogspot.com/2012/11/lamowanie-dekoltu-w-szpic-w-dzianinowej.html
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja albo bym zostawiła niewykończone te otwory, albo obszyła elastyczną lamówką
Dzięki. Niewykończonych wolę nie zostawiać, przyszła mi do głowy elastyczna lamówka, ale nie wiem, jak się z nią wyrobić w "czubkach"...
Hmmm... W sumie nigdy nie wykańczałam nic elastyczna lamówką, ale spróbowałabym z nią postąpić jakoś tak podobnie http://nawybiegu.blogspot.com/2012/11/lamowanie-dekoltu-w-szpic-w-dzianinowej.html
O, fajny link, dzięki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Doszukałam się, to jest model 126 z Burdy 7/2013. Gdyby jakaś dobra dusza zechciała zerknąć do opisu, jak każą to uszyć, to byłabym wdzięczna :)

69 stron: « < 39 40 41 42 43 44 45 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.