Wersja do druku

15 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
prosze bardzo ja tak samo.
Dopusciła się pani nazywania mnie oszustem, więc działajmy zgodnie z prawem

--- Ostatnio edytowane 2013-03-19 11:33:34 przez Garuda ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Najpierw niech Pan działa zgodnie z prawem a potem osądza innych
Avatar użytkownika
Administrator
prosze bardzo ja tak samo.
Dopusciła się pani zniesławienia, więc działajmy zgodnie z prawem
Żartujesz no nie?! Masz czelność jeszcze takie coś pisać??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
mam czelność gdyż Panie mają czelnośc nazywac mnie oszystem złodziejem i tak cały czas.
rozumiem ze zle wyszły te transakcjie ale publiczne ponizanie bo tak to moge juz nazwac kogoś jest również nie najlepszym przykładme zachowania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o ja pierdykam(sorry dziewczyny za wyrazenie)
nie ma to jak odwracac kota ogonem i robic z siebie ofiare

dzeiwczyny nie dyskutujecie tylko dzialajcie !!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
moze faktycznie mnie poniosło przeprazam ale dla mnie jest to bardzije stresujace niz dla Pań podejrzewam
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jako sprawca takich oszustw i przekrętów też byłabym zestresowana...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jak dla nas nie ma być to stresujące od 2 miesiecy Pan zwodzi wysyła podrobione potwierdzenia- w życiu nie spotkałam jeszcze takiej osoby:(
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziewczyny ja bym nie czekała. Podrukujcie całą korespondencję i wszystko, co może świadczyć o tym, iż zawarłyście z nim umowę oraz nie otrzymałyście towaru.

Po prostu należy eliminować z rynku nierzetelnych kontrahentów. Przesłanie takiej kwoty jest po prostu żenującym wybiegiem i w mojej ocenie takie zachowanie nie daje już szans na polubowne załatwienie sprawy.

Z mojego doświadczenia wynika, że Wydziały ds. przestępstw gospodarczych działają dość sprawnie w tego typu sprawach.


Natomiast kwestią odpowiedzialności cywilnoprawnej można zająć się odrębnie. Z pozwem zbiorowym nie miałam jeszcze do czynienia, ale w razie czego służę pomocą.
Avatar użytkownika
Administrator
mam czelność gdyż Panie mają czelnośc nazywac mnie oszystem złodziejem i tak cały czas.
rozumiem ze zle wyszły te transakcjie ale publiczne ponizanie bo tak to moge juz nazwac kogoś jest również nie najlepszym przykładme zachowania
Bo na dzień dzisiejszy nim jesteś - prawdę mówią. Trochę samokrytyki by się przydało.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

15 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.