Wersja do druku

47 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moja droga ja szyje już od sierpnia 2012 buahahah ale zabrzmiało, ale serio to jak mnie najdzie to trzaskam i trzaskam potem na oczy ledwo widzę a do tego .. .brak pracy :(...tak wiec szyje żeby nie zwariować
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gdzie ty czas znajdujesz na ciągłe szycie?! Non stop coś podrzucasz!... a może to ja tylko taka leniwa jestem ;P
Ja tez sie nad tym zastanawiałam, może doba u Polli ma 48 godzin :D bo moja tylko 24 i jak wróce do domu po 18 to ciężko mi się zebrać, ale staram się.

Polla te serduszka to według jakiegoś tutka, czy inwencja własna?
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(...) a do tego .. .brak pracy :(...tak wiec szyje żeby nie zwariować
No to korzystaj póki możesz bo jak już znajdziesz to czasu na szycie będzie niewiele :/
Szczególie jak człowiek zmęczony wraca i jedyne o czym myśli to zjeść coś i klapnąć na kanapę/fotel itd ;)

Ale aż mi się wierzyć nie chce! Od sierpnia 2012?!?! Nie ściemniasz? :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ikka mówisz i masz.. to z tutka

http://www.diaryofaquilter.com/2012/10/be-good-to-your-heart-quilt-block.html

miłego są bardzo wdzięczne w robieniu serio :)
Martynior nie ściemniam :)

a jeszcze coś wiem, że praca to potem człowiek padniety itd...ale uwierzcie mi "ciągła przyjemność przestaje być przyjemnością " ;p

--- Ostatnio edytowane 2013-03-19 17:29:08 przez polla ---

--- Ostatnio edytowane 2013-03-19 17:31:11 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a do tego .. .brak pracy
To może powinnaś pomyśleć o jakimś sklepiku na Etsy i frontem do klienta, albo wejść w joint venture z Martyniorem i zasypać rynek w UK.

Dzięki za tutka, pomyślę, nad wykorzystaniem go w narzutce dla młodej damy, która ma niedługo zawitać u znajomych.

--- Ostatnio edytowane 2013-03-19 17:31:58 przez ikk ---
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ikk ma rację!
Etsy, allegro, polski eBay (tylko radziłabym po angiesku pisać, żeby się też wyświetlało w 'międzynarodowych' wyszukiwaniach) i zawsze coś się sprzeda :)
Będzie na nowe materiały ;)

Oki... to ja siadam i zaczynam wycinac paski na podkładki i lamówki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.. .brak pracy :(...tak wiec szyje żeby nie zwariować
Pollu, dobrze, że szyjesz, bo długotrwały brak pracy ma katastrofalny wpływ na samoocenę (poparte własnym, gorzkim doświadczeniem), a szyjąc odnosisz małe sukcesy, które podnoszą samoocenę. Szycie stanowi świetną odskocznię, ale niech Cię nie rozprasza i niech nie zajmuje więcej czasu niż szukanie pracy, bo to dzięki pracy są maszyny do szycia, ładne materiały itd.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie szyjesz! :)

Dziewczyny żeby to takie proste było z tą sprzedażą - przecież żeby coś sprzedawać to jeszcze działalność trzeba, zusy opłacić i inne przyjemności... Czasami niestety bardziej opłaca się być bezrobotnym, bo nasz wspaniały rząd każe sobie płacić 1000zł miesięcznie za możliwość pracy na swoim, a że Tobie nic nie zostanie lub jeszcze dopłacasz do tego to nikogo nie obchodzi :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Natlia masz absolutną rację, pomijając aspekt finansowy, ja jestem zwierzęciem stadnym i muszę do ludzi:) O szukaniu pracy mogę napisać tomy, ale to nie jest miejsce na ten temat, jak chcesz mogę Ci poprzynudzać na zlocie :milczek: żartowałam, tam będą fajniejsze rzeczy do robienia:D

imp18 no tak jest niestety




--- Ostatnio edytowane 2013-03-19 21:35:02 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny żeby to takie proste było z tą sprzedażą - przecież żeby coś sprzedawać to jeszcze działalność trzeba, zusy opłacić i inne przyjemności...
Ale kto tu mówi o działalności. Przecież można sprzedać kilka sztuk 'rękodzieła' na allegro a nie zaraz sklep otwierać i firmę zakładać :)

47 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.