Wersja do druku

33 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
ja na razie mam stara maszynę łucznika i na nim trenuje przed powaznniejszym szyciem. Ale planuje założyc mini zakład krawiecki i będe musiała się rozejrzeć za czymś lepszym. Mam nadzieje ze wy tu mi pomozecie :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z samego czytania na forum można się dużo dowiedzieć :)
Ja posiadam Janome QXL605 i jestem po kilku miesiącach mega zadowolona - mam też Łucznika, takiego 18 letniego. Po serwisowaniu pięknie działa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój zbiorek powiększył się o "nową" maszynę - Łucznik 466, uratowany z czeluści strychu ;) Właśnie był mechanik, naoliwił, uruchomił, ustawił - zapowiada się fajne szycie (i dużo cichsze niż na 451, co mnie bardzo cieszy).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
FF, gratuluję, też mam takową. Początkowo chciałam ją opchnąć, ale potem jak poczytałam o niej opinie, to stwierdziłam, że pewnie przeż/szyje niejedną maszynę nowożytnych czasów. Muszę poszukać jednak jakiegosik speca od maszyn, coby ją zakonserwował należycie, bom już dłuuugo nic przy niej nie robiła. Ale szyje się na niej bardzo dobrze.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tym sposobem mój niemąż zaoszczędził (choć być może tylko chwilowo) 2 tysie - bo już był gotowy klikać mi Singera 9960 ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ojj dziewczyno, no toś się nie wykazała. Jak chciał kliknąć, to trzeba go było nie gryźć po nadgarstkach tylko pozwolić mu guziczek przydusić. Taką pięknistą Ci maszynerię chciał sprawić, a Ty tu taką sytuację zorganizowałaś. Zaćmienie? Ty mu jak najszybciej wytłumacz, że biometr wysoce niekorzystny się okazał i na zdolności intelektualne Ci nieco zaszkodził... Łucznik niech sobie będzie, a kompan mu się przyda.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hehehe, dobre :D No ale w zasadzie obiecał, a co się odwlecze... Będę miała ładny prezent urodzinowy za jakiś czas :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trauta ma rację- jak się tak rwał do klikania , to trzebabyło poczekać ,podziękować i poczekać na przesyłkę. A potem pokazać znalazek.

No ale skoro obiecał...to czekamy razen z Tobą
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak wtrącając się w rozmowę :)
Oglądając foty maszynki singer 9960 widzę, że na niektórych fotach jest z taką fajną dokładką coś ala mini stolik :) Jest opcja dokupić takie coś do innych maszyn ? Bardzo mnie to zaciekawiło.
Ja mam brother se 400 i przydałoby mi się to.

Dziękuję za info.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sprawdź na stronce brothera. Nie muszę dodawać, że musi pasować do Twojego modelu maszyny.
www.brother-usa.com/Homesewing/Accessories/AccessoryList.aspx?ACASCID=17&CatID=12#.VSl35Two7MJ

33 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.