Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od jakiegoś czasu szukam dla siebie maszyny "tej jedynej" (na razie z marnym skutkiem :(). Sama nie wiem czemu podobają mi się te stare używane???

Sprzedam maszynę Pfaff 360 z kilkoma stopkami. Maszyna sprawna w 90%. Szyje ściegiem prostym i zygzakiem. Te modele posiadają również ściegi ozdobne, ale ta sztuka z niewiadomych powodów nie chce ich szyć. Może po prostu ze mną nie chce współpracować (nie mam szczęścia do używanych Pfaffów :( ). A może ktoś wie jak z nią postępować i się dogadacie :) Te osoby, które znają ten model, wiedzą na co ją stać. Jest to solidna, metalowa maszyna z chwytaczem rotacyjnym. Dosyć cicha. Myślę, że nada się dla osób szyjących np. torebki. Cena 400zł wysyłka kurierem 25zł.

--- Ostatnio edytowane 2013-05-26 18:30:33 przez evcia1 ---

--- Ostatnio edytowane 2013-05-29 19:08:34 przez evcia1 ---

--- Ostatnio edytowane 2013-06-01 22:34:39 przez evcia1 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Kupię... jeśli jeszcze aktualne ogłoszenie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupię... jeśli jeszcze aktualne ogłoszenie :)
Już dawno się jej pozbyłam. Ale widziałam jakiś czas temu na tablica.pl. A najwięcej to na ebayu.de Niemcy kochają te maszyny (najlepiej jak byś miała kogoś w Niemczech, kto mógłby ci ją kupić/odebrać). Zanim jednak kupisz, poproś sprzedawcę, żeby przeszył kilka ściegów i ci je pokazał. A najlepiej jak będziesz mogła osobiście sprawdzić maszynę-piszę z doświadczenia. Bo moja trochę szwankowała. Ale się rozpisałam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Już od dawna szukam, ale nie ma tych sprzętów zbyt wiele :zly:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już od dawna szukam, ale nie ma tych sprzętów zbyt wiele :zly:
To prawda,jak ja szukasz-to bida była. Ja już mam swoją maszynę i nagle na all i na tablicy znajduje fajne modele, których wówczas szukałam.
A tak na szybko znalazłam kilka ciekawych ofert:
http://tablica.pl/oferta/maszyna-do-szycia-pfaff-szyje-skore-model-90-CID628-ID4WCXt.html#74b8cfc47e

http://tablica.pl/oferta/maszyna-do-szycia-pfaff-260-goraco-polecam-CID628-ID4gftX.html#f1ea6964b2

http://tablica.pl/oferta/maszyna-do-szycia-pfaff-CID628-ID4Ux4n.html#0d7a5562c3


http://tablica.pl/oferta/maszyna-do-szycia-pfaff-CID628-ID2Jpdh.html#3be2b66b98


A może pomyśl o przemysłowej maszynie. Fakt-jest spora, bo ze stołem. Ale można też w dobrej cenie taką nabyć (nie wiem ile chcesz wydać)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Potrzebuję silnej maszyny ale jednak małej,95 i 1199 nie znam, nie wiem czy dadzą radę torebkom skórzanym, musi być też wolne ramię więc 260 niestety odpada
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Musiałabyś poczytać opinie o tych modelach. Przeglądaj regularnie ogłoszenie-myślę, że na pewno coś znajdziesz. Musze przyznać, że pięknie Ci te torebki wychodzą. Takie dopracowane.
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Możliwości maszyny to jedno, a jej stan techniczny to drugie. Kupując starego pancernego Pfaffa musimy go sprawdzić i osobiście przekonać się o jego dobrym stanie. Przykład maszyny z 1 postu tego tematu, tam za ściegi ozdobne odpowiada część nie do zdobycia w Polsce, koszt zakupu na ebayu to jakieś 500zł do 700zł, jak część ta jest zużyta to nie pomogą żadne regulacje.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ścieg prosty do przodu i tyłu, dobry transport, wolne ramię i jestem szczęśliwa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przykład maszyny z 1 postu tego tematu, tam za ściegi ozdobne odpowiada część nie do zdobycia w Polsce, koszt zakupu na ebayu to jakieś 500zł do 700zł, jak część ta jest zużyta to nie pomogą żadne regulacje.
Wreszcie dowiedziałam się, co bolało moją maszynę. Była u mechanika, ale on tylko stwierdził, że brakuje jakiejś części i nic więcej nie zrobił (jeszcze mi ja rozregulował). Dzięki Bogdan, chociaż po długim czasie. Maszyna pojechała do Niemiec, tam pewnie wiedzieli jak ją naprawić.
Po tym przypadku uświadomiłam sobie, jak ważne jest właśnie sprawdzenie maszyny osobiście.

2 strony: 1 2 >

Wątek jest zablokowany.