Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Rzeczywiscie 4423 jest glosna! Probuje znalezc cos fajnego,takiego jak 9960 w nizszej cenie do 1500 zl ale cos ciezko mi idzie!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ależ skąd! Nie jest głośna! Gdyby przy tym postawić starego łucznika... Tym bardziej, że chcesz szyć w drugim pokoju...

Posłuchaj w 45 sekundzie...

Wiadomo, żadna maszyna nie będzie szyła szemrząc :-)

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-06-29 08:13:13 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Drogie Kolezanki! Kupilam singer 9960 i jestem bardzo bardzo zadowolona z tego wyboru! Maszyna jest bardzo cicha,bardzo latwa w obsludze,szyje przepieknie, sciegi ozdobne sa rewelacyjne, nawlekacz igly to super sprawa, wybierajac scieg maszyna podpowiada jaka stopke .wybrac jest to duze ulatwienie dla osob poczatkujacych.uszylam na niej juz legginsy i tunike dla corci z bardzo delikatnego i bardzo rozciagliwego materialu i wyszlo super szylam sciegiem owerlokowym ktory obrzuca i zszywa jednoczesnie, scieg wyglada bardzo dobrze:)Szycie na maszynie to sama przyjemnosc, jeszcze nie szylam grubszych materialow ale kak uszyje to napisze.wyposazenie bogate 13 stopek...obudowy mialo nie byc ale dostalam gratis.fajne jest to ze nie trzeba uzywac pedalu rewelacja.Jestem bardzo szczesliwa ze moj wybor padl wlasnie na ta maszyne!polecam dziekuje za pomoc w wyborze.pozdrawiam Kasia
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Niech służy jak najlepiej!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam nadzieje ze posluzy bo tania nie jest.Dziekuje Aniu :buziak:
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja mam moja kochana Kornelie z łucznika i jak na razie - jest cudna
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.

Nie chciałam zakładać osobnego wątku, ponieważ mam podobny problem, ale z innymi maszynami. Od wczoraj byłam przekonana że zakupię Janome 423S, ale dzisiaj Pani ze sklepu internetowego poleciła mi Elnę 340 ex, w tej samej cenie która różni się z tego co mi wiadomo tylko chwytaczem. Maszynę będę używać do szycia zarobkowego, ale odzieży lekkiej. Wyczytałam że Janome 423S jest polecana dla osób które często korzystają z maszyny ponieważ jest wzmocniona, nie wiem jak z tym wypada Elna? Chwytacz rotacyjny fajnie, ale zależy mi żeby maszyna była trwała. Wiem że ta Pani non stop poleca Elnę (różne modele) i nie wiem czy to wynika z tego że rzeczywiście jest ona taka super czy to zwykły marketing. Czy ktoś z Państwa mógłby mi doradzić, którą z tych maszyn wybrać? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam.

Nie chciałam zakładać osobnego wątku, ponieważ mam podobny problem, ale z innymi maszynami. Od wczoraj byłam przekonana że zakupię Janome 423S, ale dzisiaj Pani ze sklepu internetowego poleciła mi Elnę 340 ex, w tej samej cenie która różni się z tego co mi wiadomo tylko chwytaczem. Maszynę będę używać do szycia zarobkowego, ale odzieży lekkiej. Wyczytałam że Janome 423S jest polecana dla osób które często korzystają z maszyny ponieważ jest wzmocniona, nie wiem jak z tym wypada Elna? Chwytacz rotacyjny fajnie, ale zależy mi żeby maszyna była trwała. Wiem że ta Pani non stop poleca Elnę (różne modele) i nie wiem czy to wynika z tego że rzeczywiście jest ona taka super czy to zwykły marketing. Czy ktoś z Państwa mógłby mi doradzić, którą z tych maszyn wybrać? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Elna 340 to bliźniaczka Janome 525s. Nie marwtiłabym się zbytnio o jej wytrzymałość. Pomyśl, jaki wolisz chwytacz i podejmij decyzję. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
No właśnie, czy duża jest różnica między hałasem przy pracy maszyny z chwytaczem wahadłowym a rotacyjnym? Bo z tego co się naczytałam to tylko taka jest między nimi różnica, no i szybciej się zmienia szpulkę i widać kiedy nici się kończą, ale pracowałam zawsze przy wahadłowym i wcale jakoś długo zmiana szpulki nie trwa. Zdecydowałabym się na rotacyjny, ale jeżeli nie duża jest różnica w hałasie to wolę ładniejszą Janomkę ;)Bo z Pani wypowiedzi wnioskuję że wytrzymałość jest taka sama?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Postanowione. Kupuję Janome 525, jakoś do tej firmy mam zaufanie, a Elna mimo że niby to samo to cena też nie powinna się różnić.

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.