Wersja do druku

17 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne dzieło :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękne dzieło :oklasky:
:buziak:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Porwałam się na uszycie czegoś, co było dla mnie naprawdę sporym wyzwaniem - fartuszek dla córki. Chciałam aby był taki "dziewczynkowy" Troszkę się namęczyłam - szczegóły opisałam na blogu. Udało się i jestem bardzo, bardzo z niego dumna:)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Porwałam się na uszycie czegoś, co było dla mnie naprawdę sporym wyzwaniem - fartuszek dla córki. Chciałam aby był taki "dziewczynkowy" Troszkę się namęczyłam - szczegóły opisałam na blogu. Udało się i jestem bardzo, bardzo z niego dumna:)
Ja nie cierpię fartuszków-ale dla takiego ślicznego mogłabym się przełamać. Jest cudowny :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Adela torebka jak i fartuszek jak zwykle bardzo ładne i ta dbałość o dokładne wykończenie!:oklasky:
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pierwszy raz uszyłam coś tak tylko dla siebie:)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Adela! Obejrzałam cały wątek z Twoimi produktami i jestem szczerze zachwycona! Kosmetyczki są boskie, pokrowiec świetny, a jak dokładnie uszyty, dla mnie bomba! Że nie wspomnę o innych Twoich uszytkach - a torebka jest świetna! Sama się zastanawiam, czy z szerokiego dżinsu - jak nogawka spodni rozmiar 50- mogę próbować uszyć torebkę, czy raczej będzie za wąska?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak wszystko uszyte przez Ciebie - bardzo elegancko. Czyściutko , równiutko i co tu dużo mówić: ślicznie :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Adela! Obejrzałam cały wątek z Twoimi produktami i jestem szczerze zachwycona! Kosmetyczki są boskie, pokrowiec świetny, a jak dokładnie uszyty, dla mnie bomba! Że nie wspomnę o innych Twoich uszytkach - a torebka jest świetna! Sama się zastanawiam, czy z szerokiego dżinsu - jak nogawka spodni rozmiar 50- mogę próbować uszyć torebkę, czy raczej będzie za wąska?
Bardzo dziękuję za miłe słowo. Niestety nie jestem w stanie pomóc i podpowiedzieć czy nogawka spodni będzie odpowiednia na torebkę czy nie. Wszystko pewnie zależy od rozmiaru torebki. Myślę jednak, że nawet jeżeli okaże się za wąska to można coś doszyć:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ITA - bardzo dziękuję:buziak:
________________________________________________________

17 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.