Wersja do druku

23 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
PS. "Nowej" Burdy nikomu nie poleciłam z czystym sumieniem odkąd zaczęłam korzystać w Burd z końca lat 90-tych, które są po prostu lepsze.
juz gdzies czytalam, ze burdy z lat 90-tych sa lepsze, ale zadnej sobie nie kupilam, bo nie podobaja mi sie prezentowane w nich ciuchy, wiec i tak niczego bym z nich nie uszyla... A w czym sa one lepsze?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak czy siak, ZK umarł chyba śmiercią naturalną.

Z jednego forum mnie przez ZK wyrzucili, ale jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek się chwalił uszytymi z ZK rzeczami.

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Właśnie szyję spodnie ze ZK - jak uszyję to się pochwalę.
Swoje złotokrojowe uszytki prezentuję w moim wątku i na blogu - także zapraszam.

Najnowszy zeszyt z wykrojami przypadł mi do gustu, czekam aż się zniżka uaktywni i kupuję :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ja też uszyłam ze ZK garsoneczkę z wełny parzonej ( w końcu muszę zrobić dobre fotki moich uszytków)

podchodziłam do ZK jak do jeża, miałam go, ale bałam się z niego szyć,
wełenka leżała od zeszłej zimy, bałam się ją popsuć. W końcu powiedziałam sobie co będzie, to będzie, zrobiłam formę, pomierzyłam ją i uszyłam garsonkę,

i byłam naprawdę zaskoczona, że marynarka na mnie pasuje i dobrze leży :szok:
nie wyszedł mi jedynie kołnierz, moim zdaniem powinien być większy,
wieczorem zeskanuję projekt i wrzucę fotkę garsonki, to może mi poradzicie jak to poprawić,
Avatar użytkownika
Administrator
ja też uszyłam ze ZK garsoneczkę z wełny parzonej ( w końcu muszę zrobić dobre fotki moich uszytków)

podchodziłam do ZK jak do jeża, miałam go, ale bałam się z niego szyć,
wełenka leżała od zeszłej zimy, bałam się ją popsuć. W końcu powiedziałam sobie co będzie, to będzie, zrobiłam formę, pomierzyłam ją i uszyłam garsonkę,

i byłam naprawdę zaskoczona, że marynarka na mnie pasuje i dobrze leży :szok:
nie wyszedł mi jedynie kołnierz, moim zdaniem powinien być większy,
wieczorem zeskanuję projekt i wrzucę fotkę garsonki, to może mi poradzicie jak to poprawić,
Pokaż foto :D

Kurcze u mnie początki też były "trudne" :D Bałam się zrobić wykrój, zacząć szyć. Ale jak to mówią - pierwsze koty za płaty i dalej do przodu :)

Zamówiłam najnowszy kwartalnik :tak: fajne modele i promocja.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
oto i moja garsonka z wełenki parzonej, do której szycia zabierałam się prawie rok, bo bałam się popsuć materiał. Jeszcze nie obszyłam dziurek, bo teraz mam obawy aby nie popsuć garsonki :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
garsonka fajnie leży, na zdjęciu wyszły jakieś wypukłości na ramionach, ale ramiona i rękawy dobrze się układają,

nie wyszedł mi kołnierz, zrobiłam wykrój według formy i moim zdaniem jest za mały,

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Prześliczna jest! I kolorek taki sam jak na modelu ZK. Hmm kołnierz jak dla mnie jest OK.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no śliczny :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam wrażenie , że kołnierz w projekcie może być na stójce ewentualnie dla uzyskania identycznego efektu z projektu powinien byc troche większy. Ale efekt twoje szycia bardzo ładny :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna ta garsonka! Elegancko wygląda :oklasky:
A moje spodnie z zeszłego roku gdzieś leżą i nie mogę się zebrać za sfotografowanie :uoeee:
Ale też jestem z nich zadowolona. Kilka projektów też leży, bo się zatildowałam i jeszcze do pracy nowej się przyuczam :rotfl:

23 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.