Wersja do druku

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ok, no dobra, wiem. To nie jest zwiazane z szyciem. Nawet nie wiem ile to ma wspolnego z tapiceria. To juz rekontrukcja.
Dostalam do "zrobienia" podsufitke samochodowa.
Normalnie to jest tylko material do zmiany a tu, niespodzianka:
Jest 30% podsufitki a reszta jest do zrobienia. Bez samocodu. Bez wymiarow!!

Zrobic-zrobilam. Obic - obilam. Ale kurka troche ciezko sie montuje.
A fotele beda zrobione za kika dni.

--- Ostatnio edytowane 2017-10-27 01:25:20 przez Iwi ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brawo, jak widac nie ma rzeczy niemozliwych. A co to za samochod, jakis starszy model, renowacja?
Ciekawa jestem tez foteli, sama myslalam nad pokrowcami do naszego autka :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AsiuSu, samochod to dodge Challenger z 2010 roku. Foteli do niego bede robic, bo orginalne sa ze skory i bardziej pod reparacje podchodza, bo samochod stracilby "urok". We wczesniejszych wpisach wstawilam zdjecia foteli z innego samochodu. Musze przyznac , ze nie jest to praca latwa, ale zdecydowanie gratyfikante.
na Youtube sa swietne filmiki instruktazowe. Poszukaj sobbie "how to re-upholster a car seat" zrobiony przez Johna Hunt. Po angielski, ale jak sobie z tym nie radzisz to po prostu obserwujac zobaczysz z czym to sie je.
Uniwersalne pokrowce sa roznej jakosci i nie zawsze ladnie leza. No chyba, ze sa juz specyficzne pod marke samochodu.
Praca nad siedzeniami samochodowyi to okolo 3 dni, jesli nie masz duzej wprawy. Ale da sie.
Czy chcesz czy tez nie- to juz zalezy od Ciebie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zwykle minelo sporo czasu od ostatniego wpisu. Powodow jest cala masa, ale juz jestem i powoli wracam do szycie. A oto rezultaty ostatniego zadania. Przerobic wieczorny komplet mamy w elegancka sukienke wieczorowa dla corki. Nie mam zdjec orginalu (oczywiscie nie pamietalam aby zrobic), ale mam zdjecia efektu.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi, bardzo udany efekt:):). Fiolet ze srebrem - moim zdaniem fajne zestawienie. Wieczór w takiej sukni na pewno będzie cudowny, tego życzę:):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Efekt jest :okok::okok:.Będzie królową nocy :muza:. Ładna koronka.
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi, bardzo udany efekt:):). Fiolet ze srebrem - moim zdaniem fajne zestawienie. Wieczór w takiej sukni na pewno będzie cudowny, tego życzę:):).
Niestety, telefon nie oddal dobrze kolorow, to jest bordo i zloto.

Dziekuje mmstyccha i jaklucznik
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to sie zdecydowanie "rzucilam" na sukienki.
Nie powiem , ze jest perfekcyjnie uszyta, bo kilka bledow niestety padlo.
Ale jestem strasznie dumna z tego, jak to wyszlo.
Sukienka komunijna mojej pociechy, i kij w oko ksiedzu, ktory powiedzial, aby nie przesadzac.
Moja jest i bedzie jedynaczka, jesli czasami mi palma nie odbje, to jakby to bylo?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz sobie przypomialam, ze mialam wstawic zdjecia foteli, ktore przywiozlam sobie z Panam.
Nie wiem, po co je targalam ze soba, bo teraz mieszkanko malutkie i nie ma gdzie tych mastdontow wstawic.
W kazdym badz razie, 2 fotele, orginalnie w kolorze zielony, niezlym, lekko przemodelowane przez koty poprzedniej wlascicielki
Zmieniam im obicie 2 dni przed przeprowadzka...nie..tak na serio to konczylam z rana przed przeprowadzka..nie pytacie sie mnie czemy to bylo takie wazne.

Tak by sie preentowaly teraz...gdybym je uzywala..chyba wystawie na sprzedaz.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładny dół tej sukienki😍Na górze coś poszło nie tak,tkanina dziwnie faluje jakby było jej zbyt dużo.Bardzo ładne krzesła.

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.