Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam Janome 6600P -maszyna rewelacja .Wojtek i Basia utwierdzili mnie w przekonaniu ze warto wylozyc troche grosza w te cacko.
Jestem zadowolona szczególnie z szwa elastcznego i stopki kroczácej .
Czasami muszę obrzucić Kawałek szwa to ścieg owerlokowy tu się sprawdza doskonale (nie muszę nawlekać 3 nitek do osobnego overloka.)No i te bajery tzn :ozdobne szwy .:)
Szkoda mi bylo szyc na niej dżinsów ,wiec kupiłam osobno maszynę przemyslowá i juz serduszko mnie nie boli.

--- Ostatnio edytowane 2010-09-08 16:24:56 przez tydea ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Moja szefowa postawiła w pracowni na maszyny JANOME, mamy i maszyny i overlocki tej firmy. Ja np. szyję na Janome 6600 Profesional, która jest połączeniem przemysłowej stebnówki z wieloczynnościową maszyną do szycia. Naprawdę polecam tą firmę. ( Nie mam żadnych finansowych dochodów z reklamy tej firmy ).












janome
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Wojtek to Ciebie pytałam się jakiś czas temu o tá maszynę.Miales racje maszyna ta, to mercedes wśród maszyn.
A przemyslowá mam Juki.

--- Ostatnio edytowane 2010-09-09 00:26:46 przez tydea ---

--- Ostatnio edytowane 2010-09-09 10:08:10 przez tydea ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja zaczynam od Janome 2032. Kiedy szukalam maszyny przegladnelam setki informacji na temat roznych modeli Janome. Te maszyny maja calkiem dobre opinie... mam nadzieje, ze moja posluzy mi dlluuugo.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też mam Janome DC4100. Jestem z niej zadowolona. Mam też przemysłową stebnówkę Siruba. Mam ją dopiero od roku i na razie spisuje się bardzo dobrze. Jakby ktoś się zastanawiał nad maszyną przemysłową, to polecam Siruby, mam jeszcze overlocka i renderkę. Są tańsze od JUKI, ale bardzo dobre.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszytskich,
Prosilabym o opinei na temat maszyny do szycia janome 2032.
Jak wypada na tle singera 2250 i Brother LS2125.

Dziekuje bardzo za opinie

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.