Wersja do druku

15 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
a z kropek powstała torba :) między innymi z kropek, bo w sumie są schowane w środku :) Na zdjęciach torba nie jest przestebnowana wzdłuż zamka dlatego się tak 'odchyla' na zewnątrz, przeszyłam jak już zdjęcia były zrobione i zamek po rozpięciu już ładnie wyglądał :)

Maszyna przeżyła tą torbę, ale stresowałam się strasznie i czasem musiałam do niej ładnie mówić. Ale co do Singera lidlowskiego to potknął się ostatnio bez powodu na prostej rzeczy i igła przestała reagować na kręcenie ręczne tym pokrętłem z boku. Pisałam o tym w innym wątku, ale chyba mój przypadek jest wyjątkowy...

a tak na marginesie, jeśli chcecie mi rozjaśnić kilka kwestii, to zapraszam na bloga na krótką ankietę, bo nadal czuję się "jak w pieluszkach", nie mówię już o tym, że wasze umiejętności mnie zawstydzają :D Z góry dziękuję.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super torba. :okok: Strasznie lubię te kolorowe "torbowe" podszewki:) Zawsze mnie ciekawi jak jest w środku, czasem bardziej niż na zewnątrz.:D I nie mogę się napatrzeć na te Twoje zdjęcia!
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne te kropy! Mi właśnie brakuje takich fajnych materiałów na podszewki ale mam tyle innych, że zrobiłam sobie sama szlaban na kupowanie nowych dopóki tamtych nie wyszyję. Torba bardzo fajna i zupełnie nie rozumiem, czemu się jak w pieluchach czujesz :p Przecież fajnie szyjesz i trzymasz się jednego stylu (który zresztą bardzo mi się podoba!)i według mnie to idzie na plus dla Ciebie :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Super torba. :okok: Strasznie lubię te kolorowe "torbowe" podszewki:) Zawsze mnie ciekawi jak jest w środku, czasem bardziej niż na zewnątrz.:D I nie mogę się napatrzeć na te Twoje zdjęcia!
Dziękuję! też lubię różnorakie podszewki, torba w środku też może być pięknie wykończona i warto to podkreślić ciekawym wzorem :)

Piękne te kropy! Mi właśnie brakuje takich fajnych materiałów na podszewki ale mam tyle innych, że zrobiłam sobie sama szlaban na kupowanie nowych dopóki tamtych nie wyszyję. Torba bardzo fajna i zupełnie nie rozumiem, czemu się jak w pieluchach czujesz :p Przecież fajnie szyjesz i trzymasz się jednego stylu (który zresztą bardzo mi się podoba!)i według mnie to idzie na plus dla Ciebie :oklasky:


Dziękuję za te słowa! ja miałam ochotę wynieść wszystko ze sklepu fabryq, tyle wzorów i kolorów, że można przepuścić wszystkie pieniądze (ceny mniej kolorowe) ale trzymałam się twardo, że kupię tylko taką tkaninę jaką moja znajoma chciała mieć na podszewkę. A w pieluchach się czuję, bo widzę ile jeszcze nie wiem, szyję tak krótko, czasem mam więcej chęci niż czasu i wtedy trochę się człowiek czuje rozdarty.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetny pomysł z tymi uchami-sznurkami. Bardzo starannie wykonana torba, uważam, że nie masz powodów do wstydu, za to wiele do dumy :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Świetny pomysł z tymi uchami-sznurkami. Bardzo starannie wykonana torba, uważam, że nie masz powodów do wstydu, za to wiele do dumy :)
upodobałam sobie te sznurki jak szyłam worki-plecaki, a później byłam ciekawa czy sprawdzą się przy torbie i są naprawdę super :) Dziękuję za miłe słowa :) czasami może niepotrzebnie mącę sobie umysł takimi wątpliwościami, lepiej szyć i się uczyć :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie, no ja wymiękam, następna z takimi pięknymi torbami. Ludzie, czy Wy wstydu za grosz nie macie, tak mnie tu torturować takimi fajnymi uszytkami? Jak tak dalej pójdzie, psychiatra zabroni mi się z Wami bawić :szok::szok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja gratuluję koleżance fajnego bloga z super oprawą graficzną i na dodatek systematycznością wpisów, tzn. w każdym miesiącu coś nowego się pojawia. Torebki super. Jaką masz maszynę - domową czy przemysłową? Jakich nici używasz? Mi zawsze najdłużej idzie uszycie pierwszego modelu prototypu - mam obawy, że wyjdzie coś nie tak, że materiał już potnę i się zmarnuje. I zbieram się do tego bardzo długo. Ale jak już przećwiczę jakieś rozwiązania i są ok, to już idzie z górki. A każda następna torba jest lepsza od poprzedniej pod względem techniki, więc warto szyć, szyć i szyć!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nie, no ja wymiękam, następna z takimi pięknymi torbami. Ludzie, czy Wy wstydu za grosz nie macie, tak mnie tu torturować takimi fajnymi uszytkami? Jak tak dalej pójdzie, psychiatra zabroni mi się z Wami bawić :szok::szok:
Nie no teraz to się zarumieniłam :zawstydzony::zawstydzony::zawstydzony: ale prawda jest taka, że ja Waszymi też czuję się torturowana :)

Ja gratuluję koleżance fajnego bloga z super oprawą graficzną i na dodatek systematycznością wpisów, tzn. w każdym miesiącu coś nowego się pojawia. Torebki super. Jaką masz maszynę - domową czy przemysłową? Jakich nici używasz? Mi zawsze najdłużej idzie uszycie pierwszego modelu prototypu - mam obawy, że wyjdzie coś nie tak, że materiał już potnę i się zmarnuje. I zbieram się do tego bardzo długo. Ale jak już przećwiczę jakieś rozwiązania i są ok, to już idzie z górki. A każda następna torba jest lepsza od poprzedniej pod względem techniki, więc warto szyć, szyć i szyć!


Dziękuję, miło słyszeć, że blog się podoba! :) Maszyny mam domowe- Singera Brillance z Lidla i Łucznika 884, co do nici mam zapas od mamy i babci więc dokładnie sama nie wiem co to za nici :D Mam podobnie z pierwszym modelem/prototypem i czasem to się bardzo wydłuża, zdarza się, że potrzebuję też przerwy przed jakimś bardziej wymagającym etapem np łączenie podszewki z bazą w przypadku toreb.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Właśnie uszyłam dla przyjaciółki poduszeczkę na obrączki, co myślicie? :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

15 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.