Wersja do druku

15 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pochwalę się i ja, co udało mi się wypuścić spod igły. Siedzę sobie w akcesoriach, torbach, workach, poszewkach i innych takich :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
www.bar-bor.blogspot.com

--- Ostatnio edytowane 2015-01-04 20:45:55 przez BarBór ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
bawełniana torba z paski i mała sakiewka duża torba lniana saszetka-nerka z jeansu plecak bawełniany w błękitne paseczki plecak/worek dziecięcy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta w słoniki jest fajna

Arek
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo fajne torby/wory :) Ten material w sloniki tez ostatnio bardzo mnie kusil... Fajnie ze jestes na tymze forum zdominowanym przez szycie ciszkow, czuje sie mnie samotna w bawieniu sie wylacznie w akcesoria ;D


Edit: Btw, wlasnie zajrzalam na Twojego bloga... wszystkie fotografie sa po prostu nieziemskie!

--- Ostatnio edytowane 2014-10-28 19:53:41 przez black_candy ---
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Aaaale miło to czytać :) dziękuję!
Ja uwielbiam szyć akcesoria, chociaż przyznam się, że ciuszki kuszą... czekam na jakiś wykrój, który skradnie mi serce i nie pozwoli mi się zniechęcić :) póki co szycie akcesów to też duża frajda :)
będę zaglądać na Twojego bloga! Pozdrawiam!

www.barbors.tumblr.com
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo fajne akcesoria i torby 😊 też lubię je szyć, bardziej niż ubrania😊 można szaleć z kolorami, lamówkami, wypustkami😊

--- Ostatnio edytowane 2014-10-30 13:34:49 przez Monik ---

--- Ostatnio edytowane 2014-10-30 13:35:33 przez Monik ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
dokładnie! :) ja lubię dobierać podszewki, łączyć materiały, dorzucić jakiś kontrastowy zamek, albo wzorzystą kieszeń wewnątrz. Teraz testuję wykroje na nerki, nie mam żadnego, próbuję zrobić/odtworzyć sama i nawet zaczyna mi to wychodzić :)
bardzo podoba mi się Twój pokrowiec na maszynę i widzę, że masz tego samego Łucznika co ja :)

miłego wieczoru
www.barbors.tumblr.com
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mam starego łucznika i silverke z Lidla od niedawna. Pokrowiec juz wiem, ze ma mankamenty. Jakbym robiła go po raz drugi wyglądałby innaczej. Ale zawsze tak jest. Tak samo jak Ty, caly czas myślę o krojach nerek. Podobają mi sie te półpłaskie najbardziej- może kiedyś uda się coś na ten kształt uszyć 😊
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja właśnie próbuję z taką półpłaską, są najfajniejsze. Dużo zależy też od dobrania materiałów. Jak coś fajnego wyjdzie to dodam tutaj :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ja szyje takie :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
o właśnie, takie są super :) ja jedynie przód i "uszy", w które wszyty jest pasek, mam w osobnych częściach i doszywam, ale forma podobna :)

pozdrawiam!
________________________________________________________

15 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.