Wersja do druku

15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O właśnie ten krój jest moim ulubionym😊
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Pozwolę sobie tu przypomnieć, że mam cały czas na zbyciu duże ilości polipropylenu 0,8 mm, który idealnie nadaje się na wkłady usztywniające do toreb.
Można go prać, wyginać, wytrzymuje też wysokie temperatury.
Kilka koleżanek z forum go wypróbowało i są zadowolone.:)
Zajrzyjcie, proszę, na wątek "Materiały pomocnicze za FREE".:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z nieba mi spadasz Zibiaszu,latałam w piątek po hurtowniach budowlanych właśnie w poszukiwaniu usztywniacza do koszyków. Czytałam kiedyś twój wątek ale kompletnie o nim zapomniałam jak już byłam w potrzebie. Jeśli coś ci jeszcze zostało to chętnie zaopiekuję się twoimi resztkami :D:D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Z nieba mi spadasz Zibiaszu,latałam w piątek po hurtowniach budowlanych właśnie w poszukiwaniu usztywniacza do koszyków. Czytałam kiedyś twój wątek ale kompletnie o nim zapomniałam jak już byłam w potrzebie. Jeśli coś ci jeszcze zostało to chętnie zaopiekuję się twoimi resztkami :D:D:D
Napisz, jakie kawałki są Ci potrzebne i masz załatwione.:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Takie w okolicy A4 chyba, żeby to jakoś łatwo zapakować w kopertę. Masz możliwość wysyłki , bo troszkę za daleko mam do Ciebie, żeby odebrać osobiście :D A może już komuś wysyłałeś to napisz na priv w jaki sposób rozwiązać sposób opłat za wysyłkę itd. Pobranie jakieś może...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja również chętnie skorzystam! Tak samo jak @kamienna7 musiałabym skorzystać z wysyłki, za którą oczywiście zapłacę. Interesowałyby mnie kawałki o wielkości mniej więcej A4.

Pozdrawiam!
www.barbors.tumblr.com
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Najsprytniej byłoby, gdybyście zamówiły kuriera przez stronę "tanie wysyłanie", czy "wysyłaj taniej" - cóś tak tędy...:)
Wybieracie sobie najkorzystniejszą opcję i za nic nie musimy się rozliczać, bo same opłacacie kuriera. Kiedy wpłynie im kasiorka - przyjmują zlecenie do realizacji.
Wtedy - jako potwierdzenie przyjęcia zlecenia - prześlą Wam list przewozowy, który z kolei prześlecie mi na maila "[email protected]", ja sobie go drukuję i czeka razem z przesyłką.
Kurier do mnie tylko wpada, zabiera przesyłkę i już go nie ma.:)
Tylko zanim zamówicie kuriera - musimy się zgrać, żebym był czujny, bo dwa razy trafiali się takie pierdoły, że odchodzili z niczym (nie powiedziałem wszystkim, że czekam na kuriera, a te jełopy nie pytali wszystkich, tylko od razu pognali do biura).
A to moje dane (napiszę już publicznie, bo to przecież nic tajnego:)) :

Zbych Dąbrowski
Drukarnia "ProAdAction"
01-922 Warszawa
ul. Conrada 32
wejście od ul. Gotyckiej
mój numer: 501 273 615
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
@Zibiasz na pewno skorzystam, muszę tylko poczekać na wypłatę, żeby ogarnąć tego kuriera, o ile przedświąteczne zwyczaje nie wycisną ze mnie ostatniego grosza. Odezwę się wtedy pewnie w wiadomości prywatnej.
A dzisiaj dorzucam tutaj ciucha, o ile można to tak nazwać. Założyć idzie, poruszać się w tym też można, więc jak na pierwszy ciuchowy raz jest ok(?) Fason chyba najprostszy z możliwych, bo nie chciałam się zniechęcić na starcie.
Na część przednią wybrałam dzianinę piankową, nawet dobrze się szyje, nie naciąga się mocno, ale trzeba to kontrolować- wiadomo.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru :)

www.barbors.tumblr.com
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Gicio jest! Nie trza psuć! :):okok:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
SUPER!!!Buciory również cudne!

15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.