Wersja do druku

15 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta dzianina jest świetna. Trójwymiarowo na zdjęciach wygląda.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z ciekawości i nie na temat: pokaż cały tatuaż i powiedz mi skąd taki właśnie wzó, jeśli możesz, oczywiście.
Avatar użytkownika
Administrator
Szyjesz bardzo fajne, proste i ascetyczne rzeczy. Robisz bardzo fajne zdjęcia i wyglądasz przepięknie!
Szczerze ZAZDROSZCZĘ!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
@Susanna
Jeszcze nie do końca wiem, czy to wynika z tego, że dopiero wszystkiego się uczę, czy z tego, że właśnie takimi rzeczami lubię się sama otaczać :) Dziękuję bardzo, bardzo za miłe słowa :)

@Iwi
Pod tym linkiem (pierwsze zdjęcie)http://www.bar-bor.blogspot.com/2014/11/cotton-backpack-in-stripes-2.html mniej więcej widać jak wygląda tatuaż, nie mam innej fotki w tej chwili niestety. Wzór oznacza feromon kobiecy :)

Pozdrawiam!

--- Ostatnio edytowane 2014-12-03 23:19:53 przez BarBór ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
@Iwi
Pod tym linkiem (pierwsze zdjęcie)http://www.bar-bor.blogspot.com/2014/11/cotton-backpack-in-stripes-2.html mniej więcej widać jak wygląda tatuaż, nie mam innej fotki w tej chwili niestety. Wzór oznacza feromon kobiecy :)
wow! intrygujaca i pewna siebie kobitka z Ciebie!:okok:

--- Ostatnio edytowane 2014-12-04 01:45:17 przez Iwi ---
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Pod tym linkiem (pierwsze zdjęcie)http://www.bar-bor.blogspot.com/2014/11/cotton-backpack-in-stripes-2.html mniej więcej widać jak wygląda tatuaż, nie mam innej fotki w tej chwili niestety. Wzór oznacza feromon kobiecy :)

Pozdrawiam!

--- Ostatnio edytowane 2014-12-03 23:19:53 przez BarBór ---
Wpis będzie trochę jakby nie do końca w temacie forum, ale nie istnieje fizycznie, ani chemicznie wzór na kobiecy feromon.
Po pierwsze - to cecha osobnicza i każda kobieta ma inny. Dzięki temu ludzie dobierają się w pary i jedni mają nieokiełznane, nienasycone życie erotyczne, a inni - zaledwie się znoszą nawzajem.
Po drugie - zależy w dużej mierze od tego, co się spożywa. W ciągu jednego dnia może się zmienić kilka razy.
Inaczej wówczas pachnie pot, inaczej smakuje ślina, a jeszcze inaczej, choć najpóźniej - wszelkie pozostałe wydzieliny ciała.
Feromony mają kluczowe znaczenie w przypadku np. owadów, ale ludzka chemia jest zbyt złożona i same feromony właściwie mają marginalne działanie.
Na pewno Mulatka z Kuby kręcąca na kolanie cygara wydziela zgoła inne feromony, niżeli kobieta spośród Ewenków, żywiąca się głównie foczym tłuszczem.
Nie istnieje wzór na kobietę idealną (na szczęście!).

To taka dywagacja na boku.:)

A szyjesz pięknie i starannie. Wróżę Ci sukces w krawiectwie, jeśli nie zbraknie cierpliwości.:)

Aha! Jeszcze tak przy okazji - z Twojego nicka wnoszę, że być może jesteś Basią?
Jeżeli tak - to wszystkiego najlepszego!
A jeżeli nie - to też wszystkiego najlepszego z okazji czwartego! :)

--- Ostatnio edytowane 2014-12-04 22:03:47 przez Zibiasz ---
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne rzeczy, bardzo mi się podobają.

Świetne logo, zdjęcia, rewelacja! :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
@Zibiasz
Wiem o wszystkim o czym napisałeś :) Jednak wzór, który mam dotyczy konkretnie Estratetraenolu C19H24O - odpowiednik Androstadienonu dla kobiet (znaleziony w urynie kobiet w 3 trym. ciąży) i jest uznawany za prawdziwy feromon kobiecy. W dużych dawkach pozostaje bezwonny, a mimo to aktywuje mózg.
Chemia nigdy nie była moim konikiem ani pasją, dlatego nie jestem ekspertem w tym temacie, trochę jednak poczytałam o tym konkretnym :) Tatuaż sam w sobie ma dla mnie znaczenie bardziej symboliczne i taka forma mi odpowiada :)

Mam nadzieję, że cierpliwości do szycia nie zabraknie. Za to od kiedy zaczęłam szyć, brakuje mi cierpliwości do mojej codziennej pracy w korporacji (ale może to być też spowodowane tym, że nie mogę jeszcze podjąć pracy w zawodzie, a chciałabym)

Życzenia trafione - ślicznie dziękuję! :)

@FF
Bardzo mi miło! Dziękuję :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na tej stronie z twarzoksiążki z tkaninami jest ciekawy tiul na sukienki :) dzięki
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Świetny worek i kominy !! :okok:

15 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.