Wersja do druku

15 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
to takie moje małe zboczenie z tymi zdjęciami :D chyba mam to po mamie, która jest fotografem z wykształcenia, ale ja niestety operuję jedynie zwykłą cyfrówką (jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia) i samowyzwalaczem :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dolaczam sie do zachwytu i nad produktami, i nad zdjeciami :D
Moze moglabys moze polecic jakis dobry, darmowy, dostepny program do edycji / kurs internetowy obrobki cyfrowej zdjec w jakims GIMPie czy czyms? Korzystalas moze z czegos takiego, lub jestes samoukiem w tej kwestii? Mysle, ze bylaby to przydatna wiedza dla wszystkich blogujacych i chwalacych sie uszytkami na forach i fejsbukach ;)
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja korzystam z photoshopa :) do podstawowej obróbki może wystarczyć Picasa, albo PicMonkey (tego ostatniego nie trzeba nawet pobierać), można edytować i obrabiać zdjęcia przez przeglądarkę i zapisywać na komputer, ale niestety nie orientuję się jak to się ma do jakości.

P.S jestem samoukiem, moje studia wymagały opanowania programów graficznych. Myślę, że warto poszukać na blogach pod hasłem "jak fotografować", "jak edytować" lub coś w tym rodzaju. Podejrzewam, że kursy są kosztowne, niestety.

pozdrawiam! i dziękuję za miłe słowa :)

--- Ostatnio edytowane 2015-01-14 16:53:03 przez BarBór ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Szył ktoś z Was "Lace Bra"? Przeróżne fasony są teraz bardzo popularne, koronki, paseczki. Wybrałam nieco tańszą opcję i uszyłam swój. Chyba się wkręciłam :) dzisiaj uszyłam wersję silver (z lycry), ale nie mam jeszcze jego zdjęć.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładny :) A jakiej koronki użyłaś?
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
z koronką nie do końca trafiłam, miałam jakąś ścinkę w domu i uznałam, że nada się na próbę. Nadała się o tyle, że wiem jak wykroić i zszyć, ale wyposażyłam się już w inną, bardziej bieliźnianą i delikatną. Zauważyłam, że nie ma zbyt dużego wyboru w koronkach, przynajmniej w sklepie, w którym bywam najczęściej, a szkoda. Może znacie jakieś sprawdzone źródła? :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dawno mnie nie było, a widzę, że kilka ładnych rzeczy pokazałaś :) Co do stanika, znajoma szyła kilka takich i najczęściej wszywała podszewkę czy to cielistą czy w kolorze koronki. Nigdzie nie mogła znaleźć koronki, która by była idealna do takiej bielizny, czyli z ciekawym wzorem a przy okazji delikatniejsza (a przez internet nie chciała zamawiać).
A Twój stanik wygląda prześlicznie, z resztą bluza i szkicownik również. Robiłaś go od podstaw, szywałaś kartki czy korzystałaś z już złączonych? Jestem bardzo ciekawa, bo sama bym chciała mieć bardziej personalne szkicowniki :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Też nie znalazłam jeszcze idealnej koronki. Szyłam dzisiaj wersję z jakiegoś grubszego, podobno też bieliźnianego materiału i jest bardzo przyjemny dla skóry. Wzór też ładny, co prawda groszki nie typowa koronka, ale jestem zadowolona z efektu :) Załączam zdjęcia na szybko, widać też ten ze srebrnej lycry, o którym pisałam wyżej :)

Co do szkicownika, to robiłam go od zera, kartki zszywałam ręcznie, okładka ze skóry jest usztywniona tekturą. W sumie więcej w nim pracy ręcznej niż maszynowej :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czadowe.Masz talent kochana!




Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Super bielizna :D Bardzo podoba mi się Twój styl :)

15 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.