Wersja do druku

83 strony: « < 40 41 42 43 44 45 46 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bóg ci zapłać , dobra kobito!!

Torba bardzo stylowa..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale chwalcie się tymi swoimi nerami, oki? :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak tylko uszyję :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To i ja podziękowania wielkie składam:buzki::buzki::kwiatek::kwiatek:
Już w panikę wpadłam, bo na starym kompie nie chciało mi się otworzyć:beczy:, ale laptoka dopadłam wte pędy i jest, jest:zacieszacz::zacieszacz:
CO ZA TO??? Bo to kupa roboty porządnej!
I jeszcze taką torbę zdążyłaś uszyć! Żyjesz tam jeszcze w środku??? Czy już całkiem jak robot???
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
eeee, hmmmm, tylko się nie śmiejcie z pożal-sie-Boże komputerowca (a mąż informatyk!), ale żem to w wordziePadzie zrobiła, i teraz się wysłać nie chce bo za duży plik :boisie::boisie::boisie:
Oj, Asia... A zapomniałaś o opcji "telefon do przyjaciela"?
W trzy minuty bym Ci podpowiedział co i jak... Przecież to mój chleb powszedni!:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Eh, Zibiaszu, byłam tak zagotowana od tego próbowania po omacku, że aż z wrażenia Twój numer telefonu zapomniałam :D
Mmstycha - tak, dziś juz się jak robot czuję, dlatego jutro wyjeżdzam do kociewskiego lasu i na komputer i maszynę nawet nie będę miała okazji patrzeć :D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To odpoczywaj i sił nabieraj:). Ja jutro dalej będę ślęczeć nad pomysłem jak uszyć torebkę dla bliskiej starszej pani, która nie bardzo wie co chce, oprócz tego,że na zamek:yyyy: Bo może pod pachę weźmie, albo na ramię, albo na pasku ,łańcuszek to nie bardzo, albo do ręki, ale taka mała, taka pół z listonoszki, ale nie za mała:krzyk::krzyk::krzyk: Dwa tygodnie już dumam. Trochę ta kopertówka miała być pod to, ale nie na zamek:dokuczacz: specjalnie tak trochę, za to kieszeń na cała szerokość zasuwana :oczko:



--- Ostatnio edytowane 2015-04-30 22:49:21 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Grunt to zdecydowanie :boisie: .
zròb głęboki worek ( na 1,5 listonoszki) . U góry niech ma dziury zamiast rączki, w połowie uchwyty na długie ucho o regulowanej długości. Zbyt nowoczesne?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze Iwi czytasz mi w myślach czy co? Miałam właśnie szyć coś jak ta kopertówa, z oczkami i cienkim paskiem na guzy, ale chyba przy taj babci to odpada:uoeee: Skroiłam coś na kształt najzwyklejszej kosmetyczki i dam niedługi pasek na ramię. Taka chyba typowo babciowa. Tylko tak mi takie szycie nie idzie,że coś.


--- Ostatnio edytowane 2015-04-30 23:08:08 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga Asieńko, pięknie Ci dziękuję :) Szczerbaty, to nawet nie wiem, skąd mi się wziął :)Bardzo się cieszę :)
________________________________________________________

83 strony: « < 40 41 42 43 44 45 46 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.