Wersja do druku

83 strony: « < 60 61 62 63 64 65 66 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, no zmartwiè cię. Miałam takie coś malusie jeszcze na początku lat 90, tylko że nie było pojemne i miało psychodeliczne kolory.
Nie pamiętam , jak się nazywało.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, no zmartwiè cię. Miałam takie coś malusie jeszcze na początku lat 90, tylko że nie było pojemne i miało psychodeliczne kolory.
Nie pamiętam , jak się nazywało.
Łeee, bez sensu :) poważnie to nie spodziewałam się, że jestem aż tak odkrywcza, żeby wymyślić coś, czego jeszcze nie było. Ludzie tyle cudów tworzą, że to imposible :D
Trinny, dziękować baaardzo :)
Aha, to jeszcze pokażę dwie skórzane nerki. Klasyka w czystym wydaniu. Ta z gitarką to dla mojego brata na osiemnastkę. Na szczęście stwierdził, że jest idealna, a bałam się, bo to taki wybredny wiek :)

--- Ostatnio edytowane 2015-05-29 19:42:49 przez Asia ---

--- Ostatnio edytowane 2015-05-29 19:45:58 przez Asia ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Fajna nercia. A jak pieczołowicie wycięta gitarka! Nożyczkami, czy nożem szewskim?
Tak, czy owak - operation precision.:)

Też tak kombinuję nad czymś nerko-pochodnym dla siebie, na gorące dni, żebym nie musiał brać kurtki tylko z powodu licznych kieszeni... A trochę tego szmelcu wszelkiego noszę ze sobą - dokumenty, fajki i zapalniczka, telefon, piniędzory, chustki do nosa (zawsze), klucze, czasem też okulary i do nich etuja... No gdzie to wszystko poupychać?
Tylko mnie chodzi raczej coś w rodzaju kabury..? Olstrów kowbojskich?
Jeszcze knuję, ale czas goni, bo niedługo będzie chyba w końcu ciepło!? :)

Załączam fotki czegoś w tym rodzaju - może Ciebie zainspiruje? :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super ekstra mocno skomplikowane :D Miałam nawet coś podobnego szyć, tylko bez tych zaczepów na nogi, ale kobieta na szczęście zdecydowała się na mój fason nerek. Normalnie odetchnęłam z ulgą :D A Ty Zbyszku chcesz takie do nogi też doczepiane? No nie mogę się doczekać Twojej nerki :D szyj szyj
a gitarka to tak na szybko nożykiem do tapet wycięta

--- Ostatnio edytowane 2015-05-29 20:44:07 przez Asia ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Właśnie nie jestem przekonany do tego opinacza, bo z jednej strony to praktyczne, ale z drugiej - może być za gorąco... No i u mnie nie będzie aż tylu metalowych bajerasków, bo nie lubię przesady. Tylko niezbędne nity i uszka.
Coś się wykombinuje! :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten pasek na nogę to taki sexy dodatek - mnie się bardziej z ostrymi dziewczynami kojarzy :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten osprzęt mi również kojarzy się z jakąś ostrą grą w stylu mission impossible ... odważna to ja jestem, ale chyba nie aż tak :zawstydzony:
Asia głowę mam pełną pomysłów, i ubolewam nad ilością rąk, które posiadam, bo przydało by ich się nieco więcej...
Serio uważam, że na festiwalach można by zrobić na tych mini - nerach dobry biznes. Często bywam :D

Podziwiam precyzję wykonania gitarki. Piękne nery.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ten pasek na nogę to taki sexy dodatek - mnie się bardziej z ostrymi dziewczynami kojarzy :D
Przyjrzyj się na zdjęciach z kowbojami, czy na westernach - olstra były przywiązane do nogi, żeby się nie majtały chaotycznie. Zwłaszcza przy wyciąganiu broni.
Ale tak do chodzenia po mieście to może być chyba niekoniecznie wygodne...:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibiasz, masz rację, zmyliły mnie trochę te zdjęcia.

Asiu, gitarka jest szałem!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeeeżżżżuuu, ile się tu podziało, łooohohoho :) Trochę mnie nie było, bo też latanego mam wiecznie, a w szobotę byłam w Krakowie, zrobić konkurencję i pozawstydzać parę smoków :)
Nery - super, ale to standard, nerąsia też mi się bardzo podoba (ta nazwa chyba mi najbardziej pasi) :) ŚLicznie, ślicznie i przepienknie :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________

83 strony: « < 60 61 62 63 64 65 66 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.