Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Skoro przez kilka dni nikt ci nie odpowiedział na temat konkretnej maszyny - a na forum dużo się dzieje - to widocznie nikt z nas takiej maszyny nie ma. Naciski "a może jednak", "bardzo mi zależy", "kończy mi się czas" - są dość irytujące. Sugerują, że wolimy nie odpowiedzieć w ogóle niż coś doradzić. Z zazdrości? Z chęci utrzymania tajemnic związanych z tą maszyną - dla siebie?

A gdyby jedna osoba napisała, że maszyna jest super - a druga - że do niczego? Miałabyś jakieś pojęcie o umiejętnościach tych osób, żeby móc się na ich opinii oprzeć?

Podejmując działalność gospodarczą - bo to wyczuwam w tle - trzeba umieć samemu decydować o swoich pieniądzach i o czynionych przez siebie krokach. Brać na siebie ryzyko, bo na tym to polega.

Poza tym - zachowałaś się jak klasyczny spamer.

Ani przywitania, ani informacji o sobie - tylko od razu - cześć dziewczyny, mam tu w linku świetną maszynę.

A to nie jest fajne. To jest wręcz niefajne.

W dodatku sugeruje, że już tu więcej nie zajrzysz, bo nie interesują cię cele tego forum.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Droga Aniu, ciągnęłam ten wątek bo Bogdan mi dał sygnał, że mogę się czegoś dowiedzieć o innych opcjach :)
Na forum mam zamiar zostać, ale co ja teraz mogę napisać? że mam zwykłego singera? i uczę się szyć?
Niezbyt to ciekawe, dla Was, w większość mega zauwansowanych w swoich projektach :)
A ja szyje sobie zabawki dla dzieci i torebki, więc rzeczy proste.

Na co dzień siedzę na forum Warszawa Szyje na FB i stąd tu to pytanie na świeżo.
Za to czytam Was sporo, szukam informacji o maszynach, które planuje zakupić :)

A co do PQ 1500 kończąc temat - bardzo ją chce, jest dla mnie po prostu magiczna,
ale to bardzo droga inwestycja, dlatego też szukałam informacji i komentarzy.
Umiem sama podjąć decyzje, ale pewnie sama wiesz jak to jest z kobiecym zdecydowaniem :)

Pozdrawiam serdecznie,
Dorota

PS: Dopiero zauważyłam wpis Bogdana. Dziękuję, że jednak uznałeś mnie za zwykłą dziewczynę,
nie przekupioną przez jakąś firmę - w końcu gdybym dostała jakieś wynagrodzenie za to
nie pytałabym się czy warto tylko wzięłabym w ciemno ;)
Bo zapałałam ogromną miłością do niej jak zresztą widać :)

Maszynę do szycia wielozadaniową kupuję osobno i nie mam wątpliwości którą :)
Ja potrzebuje stricte stebnówki półprzemysłowej bo brak mi miejsca w pierwszej fazie posiadania firmy na przemysłową.
Może to i kłopotliwe, ale trzeba się przystosować do warunków jakie się ma :)
Będę rozwijać się w kilku kierunkach szycia m.in patchworków i torebek, dlatego bardzo zależy mi na dobrym transporcie tkanin.
Na plus ma (jak wspomniałeś) fajny zestaw startowy no i dużo stopek. Co nie zmienia faktu, że cena jest spora.

Idę się dokształcić w podanym przez Ciebie wątku i życzę miłego dnia :)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-28 13:34:13 przez Docia ---

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.