Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
!!!!! Regulamin forum KRAWIECTWO MOJA PASJA !!!!!
Kładę szczególny nacisk na właściwe odnoszenie się do innych użytkowników forum - proszę szczególnie wziąć sobie do serca 2 pierwsze punkty regulaminu:

1. Proszę szanować wszystkich użytkowników tego forum: ludzi z doświadczeniem krawieckim oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w tym temacie.
2. Proszę nie przeklinać na forum - jestem pewna, że można wyrażać swoje sugestie/poglądy w całkowicie normalny i przyjazny sposób.
3. Każdy z użytkowników może mieć tylko i wyłącznie 1 konto na tym forum.
4. Posty i wątki niezgodne z tematyką forum lub regulaminem będą przenoszone do odpowiedniego podforum lub usuwane.
5. Zabrania się edytowania swoich wpisów jeśli już toczy się dyskusja as pytający otrzymał odpowiedź na nurtujące go pytanie - w ten sposób wątek traci sens i jest niezrozumiały dla innych użytkowników forum.
6. Administracja będzie usuwać reklamy innych for i serwisów o tematyce krawieckiej.
7. Za złamanie regulaminu - otrzymasz ostrzeżenie (w skrajnych przypadkach - banicja).
8. Nie zamieszczaj tu reklam - uważam to za spam i będą one usuwane.
9. Podważanie autorytetu oraz krytyka admina/moderatora na forum to droga do otrzymania ostrzeżenia.
10. Jeżeli nie odpowiada Ci styl panujący na forum poszukaj sobie innego miejsca w sieci.
11. Zobowiązuję wszystkich (także siebie) do przestrzegania regulaminu forum.

Pozdrawiam - Susanna

--- Ostatnio edytowane 2013-04-03 08:00:34 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Wątek jest zablokowany.