Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Odnośnie firmy Teofilów- zachęcona Waszymi komentarzami z tego wątku skorzystałam z oferty sklepu. Moja ocena:
- sklep internetowy jest i działa :-) obsługa przesyłki szybka, w niedzielę zamówiłam i zleciłam przelew, dziś czyli w środę otrzymałam paczkę,
- tkaniny w rzeczywistości jeszcze ładniejsze niż na obrazku- wiadomo, pomacać można :-) ale chodzi mi o to, że w ofercie sklepu są dobrze/ wiarygodnie przedstawione (opis i fotki- dobierałam dwie różne dzianiny, żeby wyszedł 'komplet' pod względem grubości i koloru na jeden projekt- udało się idealnie),
- można kupić najmniej 1 metr danego kuponu, a potem skok co 10 cm. No i ceny podają za metr (ech, to moje marudzenie),
- skrojone uczciwie- równo i raczej z '+',
- chyba nie wysyłają za zaliczeniem pocztowym (założyłam sobie konto, więc nie miałam żadnej historii i jako forma płatności pojawił się tylko przelew, być może zmienia się to wraz ze stażem),
- koszt przesyłki zależy od wagi paczki i zaczyna się od niecałych 20 zł, koszt aktualizowany na bieżąco na poziomie koszyka,
- oczywiście dołączony paragon + ulotka reklamowa sklepu (że polski producent i info o sklepach stacjonarnych).

Ogólnie polecam, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Mam nadzieję, że- zgodnie z Waszymi doświadczeniami- dzianiny będą tak samo dobre jakościowo jak są ładne :-)
Zaczynam ciachać dziesięciu piżamkę z dzianinki :hejka:
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Świeżynek
A taką sprawdzałaś Dzianina dresowa. Dla mnie jest OK, więc i Tobie powinna się spodobać.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szczerze polecam tylko polskie dzianiny dresowe. Takie z certyfikatem Oeko tex by nadawały się na ubranka dla dzieci. Materiały importowane łatwo się kurczą i mechacą a poza tym nie mają ciągłości kolorów.
Ostatnio np. odkryłam sklep. www.printmoda.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja od razu wychodzę ze sklepu w którym materiał sprzedaje się na sztuki, sztuka to pół metra. I co? Nie mogę kupić np.120 cm. Cena podana za sztukę - czyli za pół metra. To według mnie taki "chwyt" - może się klient nie zorientuje? Polecam:http://ztkteofilowpiramida.pl/. Wybór duży, ceny normalne, miara też:):)



--- Ostatnio edytowane 2017-11-18 10:20:09 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakłucznik, też mnie wkurza jak oferty są na sztuki i tak podana cena. Ja szyję dla siebie i najczęściej kupuję 1,3m - to dla mnie idealna ilość jak kupuję, bo ładne...
Tam gdzie jest zakup na sztuki, sorry, ale nie, taki link nigdy do mojej bazy sklepów nie trafia... nawet żeby tylko pooglądać tkaniny.... Rozumiem, ustawić minimum zakupowe, ale nie sprzedaż na sztuki!!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Polecam innego producenta z Łodzi - AMŁ Dzianiny - http://amldzianiny.pl. Sprzedaż stacjonarnie i wysyłkowo (kurierem), istnieją już 30 lat!!! Praktycznie wszystkie rodzaje dzianin: dresówka, interock, lacosta, luper itp.


--- Ostatnio edytowane 2020-01-07 10:53:34 przez slyv ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
slyv, jakaś trochę kiepska ta strona albo nie umiem się po niej poruszać. Ceny nie znalazłam, jeśli chodzi o kolor to odsyłają do jakiegoś katalogu, funkcja "zapytaj o produkt" strasznie powolna, nie doczekałam do "połączenia" bo za długo to trwało. Poszukaj - zaoferuj nam coś lepszego. Coś mi tu troszeczkę spamem zalatuje - przepraszam jeśli się pomyliłam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
slyv, jakaś trochę kiepska ta strona albo nie umiem się po niej poruszać. Ceny nie znalazłam, jeśli chodzi o kolor to odsyłają do jakiegoś katalogu, funkcja "zapytaj o produkt" strasznie powolna, nie doczekałam do "połączenia" bo za długo to trwało. Poszukaj - zaoferuj nam coś lepszego. Coś mi tu troszeczkę spamem zalatuje - przepraszam jeśli się pomyliłam.
Ceny nie są podane gdyż są zależne od wielkości zamówienia itp.
Kolory i wszystkie szczegóły są na podstronie "Katalog Dzianin", link jest w górnym menu.
Zapewniam że oferta jest aktualna, i wszystkie informacje i zdjęcia na stronie są prawdziwe.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie
Nie chce zakładać kolejnego tematu, a nie jestem pewien czy dobrze trafiłem.
Poszukuję dzianiny dresowej do uszycia bluzy i mam pytanie odnośnie składu,
Czy dresówka 90% bawelna i 10% poliester będzie lepsza na materiał na bluzę? Czy może dresówka 95% bawełna i 5% elastan?
I czy przez to, że jest z domieszkami eliminuje powstawanie kulek na materiale?

Z góry dziękuję za odpowiedź

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.