Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczęta, chcę się pochwalić. Wiecie, że jestem mamą półtorarocznej Rozalinki. A w sierpniu, kiedy Rozalka będzie miała prawie 2 latka pojawi się na świecie jej siostra :) Jednocześnie mam pytanie. Pewnie głupie, ale zaryzykuję, czy Wy też tak macie, jak u mnie jest? Rozalka od urodzenia była i jest spokojniutka i grzeczniutka. Już w ciązy była taka spokojna, prawie się nie ruszała. Natomiast to dziecko, jak do tej pory było mało ruchliwe, tak od pewnego czasu rusza się co chwila. Wszyscy mówią, ze z drgumi dzieckiem jest zawsze na odwrót, jak z pierwszym. Czy to znaczy, że jak mam już dziecko spokojne i grzeczne, to teraz będę miała diabła wcielonego? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to loteria :) spokojnej ciąży!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z LaGree, loteria.
Gratuluję kolejnej pociechy, lepiej, że się dużo rusza, bo przynajmniej nie trzeba sie martwić o to.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluję, z tym to nigdy nie wiadomo, moja pierwsza córka duch niespokojny, siedzenie wiecznie ją parzy, wszędzie jej pełno, za to za czasów niemowlęcych dużo spała :) Za to młodsza, śpi jak na lekarstwo, sen ma jak u zająca, byle szmer ją wybudza, ale też jest wszędobylska, domaga się uwagi w sposób konsekwentny i bezdyskusyjny i nie należy do spokojniutkich, tak jak starsza :krzyk:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Manu gratuluję! Spokojnej ciąży i bezproblemowego rozwiązania :)
Ja się właśnie boję że drugie mogłoby być kopią Staszka a z dwoma diabłami bym nie dała rady ;)
Podobno drugie dziecko często jest przeciwnością pierwszego ale jak wiadomo od każdej reguły są wyjątki :) Czego Ci z całego serca życzę!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hehe, u mnie są trzy huragany, jeden uczy się od drugiego rozrabiać i mam wrażenie, że myślą co by tu lepiej nabroić :mysli:, charaktery mają po nas, rodzicach a ani jedno nie usiedzi na pupie.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.