Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witajcie, podsyłam wam linka do bloga mojej ukochanej córeczki. Nie ma co , jestem z niej taka dumna że aż muszę się wam pochwalić. Tak naprawdę zaczyna dopiero działać powoli ale jej prace z każdym dniem są ciekawsze i coraz większy wzbudzają zachwyt. Może i wam się spodobają.
Tutaj blog, dopiero zaczyna
http://rubita-handmade.blogspot.com
a tu facebook
https://www.facebook.com/pages/Rubita-handmade/895167050517833?fref=ts
acha i dodam tylko na koniec że nie jestem spamerem , to tak dla Iwo i Ani :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
ITA powiem Ci, że to sa bardzo ładne prace! Ewidentnie widać tutaj zmysł plastyczny, wyczucie kolorów i ogólną estetykę. Szczególnie spodobała mi się kartka na roczek Lenki - prześliczna!
Córa nie przesadza z dodatkami, jest to wszystko miłe dla oka. Myślę, że zdobędzie grono stałych odbiorców. Wiem co mówię bo mam swoją ulubioną blogerkę, która też robi kartki, albumy, zaproszenia i te wszystkie cuda wianki która sprawiają że życie jest piękniejsze :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ITA, niezła jest Twoja córka! Wpisuję w śledzonych na fb i podzielę linkiem ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Oj, z takim wyczuciem smaku to ona daleko zajdzie! :) Rewelacyjne te kartki. Bardzo trafiaja w moj gust, takie nie - przeslodzone tona brokatu ;) Rowniez dodaje do obsewowanych na FB, bo lubie patrzyc na ladne rzeczy ÇD Gratki dla corki :)
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Choć ja nie Ania ani Iwi to i tak zajrzałam i powiem dla mnie bardzo piękne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękne :) Chciałabym zamówić kartkę na chrzciny u Twojej córki :). Proszę o informację w tej sprawie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Super dziecko, mam wiele dzieci pod opieką w świetlicy, i te większe na warsztatach...ale takich naprawdę zdolnych (i samodzielnych) jest naprawdę jak na lekarstwo.

--- Ostatnio edytowane 2015-11-24 19:49:58 przez MartaK ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękne kartki. A ta fioletowa w dniu ślubu- bajeczna.
Aż miło popatrzeć. Już nie mówiąc jak miło taką kartkę dostać :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To już jakiś czas minął jak pokazałam wam trochę prac mojej córki . Cały czas działa i coraz więcej tworzy i ma zamówienia. Gdyby ktoś z was chciał to można zamawiać kartki, wysyła listownie . a tu dodam jeszcze kilka zdjęć dla przykładu.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Wow pięknie!! Ma dziewczyna talent i gust i zmysł :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.