Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Kochani mam dość dziwne pytanie. Liczę na pomoc.
Prowadzimy z mężem mały biznes, potrzebujemy osoby do pomocy na parę godzin tygodniowo - moja znajoma (która jest studentką - studiuje wzornictwo odzieżowe) bardzo chciałaby u nas pracować, żeby sobie dorobić.
Jest to świetny układ dla obu stron. Praca obejmowałaby szycie na stębnówce, haftowanie, obsługę klienta (odpisywanie na maile,itd.). Wszystko w bardzo miłej atmosferze:)
Stoimy przed dużym dylematem, gdyż nie wiemy jaką stawkę godzinową ustalić z dziewczyną.
Chcielibyśmy wynagrodzić ją odpowiednio do wykonywanej pracy jednak zupełnie nie orientujemy, się jaka powinna być stawka za taką pracę.
Jaką kwotę zaproponować jej za godzinę? Co sądzicie?
Dziękuję za pomoc!

P.S. Szycie obejmuje bardzo proste przeszywanie "pasków" - nie wymaga to większego doświadczenia, praca jest nieskomplikowana.

--- Ostatnio edytowane 2015-06-29 17:17:20 przez Haffija ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na stawkę godzinową ma wpływ wiele czynników. Inna będzie akceptowalna stawka w Warszawie, a inna w malutkiej miejscowości. Trudno też jest mi określić, jaką kwotę powinniście zaproponować, bo nie wiem, na ile Was stać. Oczywiście fajnie jest zarabiać 30-40 zł na godzinę netto, ale czy macie aż takie obroty, żeby tyle zapłacić za prostą pomoc? Zaproponujcie dziewczynie tyle, ile jesteście w stanie jej zapłacić. Albo zaakceptuje stawkę, albo będzie negocjować.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.