Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Potrzebuję zrobić nadruk na gumie szelkowej, szerokość 40mm. Znalazłem w Łodzi firmę która wykonuje coś takiego ale minimalne zamówienie to 100 mb. Zrobili mi na próbę metrowy kawałek i jestem bardzo zadowolony z jakości, sęk w tym, że potrzebuję kawałki góra po 4-8 metrów mb. Jest jakaś opcja wykonania samemu - oczywiście zdaję sobie sprawę, że potrzebuję jakaś maszynę - samemu takiego nadruku ?

To są ich przykłady z strony:






A tak wyszedł kawałek który był moją próbką:

Avatar użytkownika
Świeżynek
podałbyś namiar do tej firmy?
Avatar użytkownika
Świeżynek
http://lenora.com.pl/

--- Ostatnio edytowane 2017-05-09 17:38:28 przez BartekSz ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Obawiam się, że koszt maszyny przekroczy zamówienie 100 mb. To są maszyny do druku sublimacyjnego. A pytałeś czy w ramach tej próby nie zrobiliby kilku metrów więcej? Popytaj w kilku firmach.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Potrzebuję zrobić nadruk na gumie szelkowej, szerokość 40mm. Znalazłem w Łodzi firmę która wykonuje coś takiego ale minimalne zamówienie to 100 mb. Zrobili mi na próbę metrowy kawałek i jestem bardzo zadowolony z jakości, sęk w tym, że potrzebuję kawałki góra po 4-8 metrów mb. Jest jakaś opcja wykonania samemu - oczywiście zdaję sobie sprawę, że potrzebuję jakaś maszynę - samemu takiego nadruku ?
Ja zamawiam gume na lampasy w dario nadruki. Oni tez mowia o minimalniej ilosci 100 metrow biezacych tylko jest to lampas może oni przy mniejszej ilosci zrealizuja ci nadruk. Zapytaj ich masz odnośnik do strony z nadrukiem na gumach:

Tylko te 4-8 metow o ktorych piszesz to rzeczywiscie moze byc za malo bo jakiej firmie oplacaloby sie robic deala na takie ilosci przy personalizowanym nadruku pod klienta.


--- Ostatnio edytowane 2021-04-27 15:55:49 przez Kamil Brzezin ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.