Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Planuję iść do technikum odzieżowego w Krakowie na ul.Syrokomlii-proszę o wasze opinie na temat tej szkoły,z góry dziękuję

--- Ostatnio edytowane 2011-04-15 09:59:12 przez Susanna ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii DZIEŃ DOBRY.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Na technikum w Krakowie się nie znam, za to mogę wiele opowiedzieć o technikum w Sosnowcu.
________________________________________________________
Allure...
人は生まれ、人に生きて、人を亡くし、独りを知る。
愛は生まれ、愛と生きて、愛を無くし、愛に気付く。
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja właśnie skończyłam tą szkołe rok temu. Jeśli faktycznie Cię interesuje szycie to polecam.
Ale uwaga jest na prawdę dużo nauki, zwłaszcza z materiałoznastwa...
Ja przeważnie chodziłam na 8 a wychodziłam po 15 ale to chyba jak w wiekszosci techników.
Powiem Cie szczerze że ta szkoła nie robi dobrego wrażenia na pierwszy żut oka, obskurne mury, i same dziewczyny w klasie (do czego sie nie moglam przyzwyczaic)... a później jak sie już zakolegujesz to jest spoko :D
I na prawde, świetnie przygotowywują do egzaminów zawodowych :)!
________________________________________________________
'Czasu oszukanie każda próba dla mnie klęską...'
http://szyjenobotolubie.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja myslałąm ze szkoły odiezowe nie istnieja juz od dobrych paru lat...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pewnie, że istnieją, ale niektórzy, np. ja, dowiadują się o tym zbyt późno,albo życie tak się im mota jak kłębek :( Teraz to już sama nie wiem może ktoś doradzi, bo chce się nadal kształcić, ale tym razem w kierunku kreowania mody, ale przeszkodą może być praca i dziecko. Co radzicie w tej sytuacju jaka szkoła, by wszystko było jak najbardziej zgrane? By zacząć naukę od podstaw będąc już b. dorosłym?

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.