Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję jeszcze raz. A teraz druga sukienka już skończona i użyta ;) (na szczęście się nie rozpadła, a to chyba znaczy, że dobrze uszyta ;) )

eeee, zbytnia skromność przez Ciebie przemawia... przesłodka Muszkieterka :)
jednym słowem kreatywne dzieci mają kreatywną Mamę

Nasza koleżanka w zeszłym roku (wówczas 4latka) na bal przebierańców poszła w stroju Rycerki Jedi. Została królową balu. Była _Jedyną_ dziewczynką nieprzebraną za królewno-wróżkę :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obie kreacje przesłodkie!!!
A modelka po prostu rozbrajająca.
Gratuluję kreatywności!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rośnie mała modelka :) Mi też Mama szyła stroje i bardzo byłam z tego zadowolona:) Piękne!
Avatar użytkownika
Administrator
Boże drogi jaka śliczna mała królewna :) Urocza córcia i piękny strój na bal :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję Wam bardzo. Pomysłodawczynią obu strojów była starsza córka jako że uwielbia najnowszą bajkę "Barbie i trzy muszkieterki" ;) Sprawiło mi to ogromną radość jak mogłam uszyć strój taki jak chciały a nie wybierać w wypożyczalniach, czasami już tylko to co zostało i oczywiście same różowe lub inne księżniczki :)
Teraz muszę zacząć pracować nad czymś dla siebie ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ślicznie wyglądają.:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo udane te stroje. I wymagały znajomości choć kilku podstawowych krawieckich "metod" - tym większe gratulacje. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Strój balowy śliczny i modelka urocza, chciałbym mieć taką klientkę !!! Niestety szyję dla dużych dziewczyn i pań i nie miałem przyjemności szyć dla takich 'kobietek', a to musi być fascynujące. Może namówię swoją szefową na szycie sukieneczek komunijnych, bo do tej pory odmawiała. A z wielką przyjemnością bym się zajął takim szyciem.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Śliczne obie sukieneczki
Avatar użytkownika
Świeżynek
Strój balowy śliczny i modelka urocza, chciałbym mieć taką klientkę !!! Niestety szyję dla dużych dziewczyn i pań i nie miałem przyjemności szyć dla takich 'kobietek', a to musi być fascynujące. Może namówię swoją szefową na szycie sukieneczek komunijnych, bo do tej pory odmawiała. A z wielką przyjemnością bym się zajął takim szyciem.
Wojtku Na pewno sukienki komunijne w Twoim wykonaniu byłyby przecudowne :) Właśnie moja starsza córka idzie w tym roku do komuni i sukienki jakie szyje im krawcowa są po prostu okropne i do tego kosztują ok. 150 zł :-S i to naprawdę nic cudownego do tego staromodne :( Nawet nie mieliśmy zbytniej możliwości żeby coś wybierać. Jak będzie gotowa to wkleję Wam zdjęcie i ocenicie sami. Ja już nawet mam w głowie plan jakby wyglądała sukienka komunijna gdybym sama miała jej uszyć ;)

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.