Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzisiaj w końcu odebrałam zamówioną maszyne, Singer 9960. Jestem taka podekscytowana :D Niestety, kiedy próbuję automatycznie nawlec nić, czar pryska :( A na filmiku w internecie to takie ładne i proste, błagam o najprostsze wytłumaczenie (bo inaczej popadnę w depresję ze swojej głupoty) jak użyć tej funkcji..? Z góry dzięki :P
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witaj w klubie :). A ja z tego nie korzystam :). Póki w miarę wprawę oko i dobrze obcięta nić, to mogę sama nawlekać 😊. Ja mojego Singera uwielbiam, chociaż ostatnio się słabo dogadalismy. Wciągła mi nić pod ząbki i automatyczne ryglowanie wyglądało, jakby maszyna pętliła ścieg :(. Poza tym go kocham :).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Uf, nie jestem sama :kwadr:. Myślę, że jeśli choć trochę bardziej mój mózg ogarnie to cudo, też będziemy dobrymi partnerami :D. Dzięki :kwadr:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Był tu gdzieś poruszany ten temat, opcji szukaj trzeba użyć :)Bo to dawno było.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej ja mam singera 2282, ale podejrzewam, że nawlekacz nitki jest taki sam. Mi się to udaje ;) , ale też miałam kilkadziesiąt prób zanim załapałam o co tam chodzi. Robię tak : opuszczam dźwignię nawlekacza, przeciągam nitkę przez przez ten "haczyk" od lewej, potem tam, gdzie jest igła i prawą ręką odciągam tą nitkę do tyłu (od siebie. Puszczam dźwignię i gotowe ;) . Zobaczysz, jak załapiesz o co chodzi, to potem będzie z górki. Pozdrawiam Emilia
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A tutaj jest fanpage na FB fanów Kwancika :). Bardzo fajne miejsce, dziewczyny chyba głównie z USA dzielą się fajnymi patentami :)

https://www.facebook.com/groups/SingerQuantumStylist9960Fans/?fref=ts
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzisiaj w końcu odebrałam zamówioną maszyne, Singer 9960. Jestem taka podekscytowana :D Niestety, kiedy próbuję automatycznie nawlec nić, czar pryska :( A na filmiku w internecie to takie ładne i proste, błagam o najprostsze wytłumaczenie (bo inaczej popadnę w depresję ze swojej głupoty) jak użyć tej funkcji..? Z góry dzięki :P
:buziak: witaj w klubie! To samo miałam jak kupiłam swoją :krzyk:
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.