Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie :)
Z okazjii zbliżających sie świat chciałbym żonie kupic maszynę do szycia :) Szczeczerze powiem,że nie orientuje sie nic w temacie z tego co wiem chciała by maszynę komputerowa z firmy Janome tyle mi sie udało z niej wyciągnąć aby nie domyśliła sie , że chce jej taki prezent zrobic :) a wiec prosił bym bardzo o pomoc :) z tego co sie orientowałem to na Allegro sa w okolicach 1500zl, jaka najlepiej maszynę wybrać? Dodam ze chciałbym sie zmieścić w tej cenie tzn 1500 zł ale jesli warto wydać 2000 zł to moze być :) Z gory dzikeuje wszystkim za pomoc o pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Warto zapytać żonę, czego od maszyny oczekuje, czy zależy jej na komputerowej czy mechanicznej, czy chcecmilion ściegów ozdobnych czy niekoniecznie :). W tej cenie znajdziesz Janome txl 603, txl 605 - te modele są popularne i chwalone. Czy jakieś modele masz już upatrzone z Allegro?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skoro powiedziała, że chce komputerową Janome, to kup komputerową Janome :)Nic więcej nie kombinuj, bo prezent nie będzie się podobał ;)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja mam Janome 603 i bardzo dobie chwale - koszt ok 1500zl.
Jedli chcesz z większymi bajerami to lepiej Janome 607, śle to juz super bajery :)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
A żadna z dziewcząt nawet nie wpadła na to, żeby pochwalić mężowską inicjatywę!!! :)
Toż taki chłop to skarb!:oklasky:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.