Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich,pewnie nie za bardzo jest to dobry dział,ale mam pytanie.

Moja dziewczyna sama wymyśla krój na różne części ubrania,potem je szyje,ma swoją stronę internetową i bardzo by chciała w jakiś sposób być zauważoną i mieć z tego jakieś korzyści,nawet nie wie czy jej projekty są dobre czy nie.Zawodowo także zajmuje się szyciem ,ale ledwo jej na życie starcza..

Chciałbym usłyszeć jakieś opinie czy jej projekty są dobre i w jaki sposób może się wypromować,co jest najtrudniejsze,a wkłada naprawdę dużo pracy jeżeli chodzi o szycie,pod tym linkiem jest jej blog.

http://www.aktoza.pl


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z tego co zdążyłam zauważyć to doceniona za zdjęcia, dziewczyna chce wyrobić sobie własny styl. Zobaczymy co z tego będzie :) Niektóre rzeczy są fajne, niektóre mi się nie podobają.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo podobają mi się szorty i spodnie z wycięciami w pasie :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Podoba mi sie:)
Ma własny styl i konsekwentnie się go trzyma.
W szkole uczestniczyłam w konkursach dla młodych projektantów może warto poszukać takich? Spróbujcie na licytacje wystawić kilka rzeczy, zobaczy jakie jest zainteresowanie.
Pozdrawiam

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.