Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Chciałem się poradzić innych odnośnie pomysłu na interes, który ostatnio wpadł mi do głowy. Mianowicie wymyśliłem formę sklepu stacjonarnego i internetowego, w którym to dostępne były t-shirty z nadrukiem przesłanym mi bezpośrednio od klienta. Oczywiście produkcja koszulek odbywałaby się u mnie także nic bym nie zlecał. Czy myślicie, że wiele osób potrzebuje sklepu w którym będzie mogło sobie kupić koszulkę z własnym nadrukiem? Chciałbym się wyróżnić jakością, dlatego ceny nie schodziłyby chyba poniżej 50 zł. Liczę na opinie :)



--- Ostatnio edytowane 2016-01-28 15:08:57 przez animal123 ---
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Hehe, pomysł sam w sobie jest dobry, tyle tylko, że już wcześniej nań wpadła ogromna rzesza ludzi... Oczywiście nie chcę Cię zniechęcać, ale konkurencję będziesz miał naprawdę potężną! W dodatku zajmują się tym studia i drukarnie, które oprócz tego mają w ofercie sporo innych usług, zatem nadrobią finansowo w razie, gdyby na koszulkach było cienko. Działa na rynku naprawdę masa takich firm - poszukaj w necie "własny nadruk", albo "nadruki personalizowane", "gadżety z nadrukiem", czy po prostu "druk na koszulkach". A drukują na niemal wszystkim - koszulkach, kubkach, długopisach, pen-drive'ach, mouse-pad'ach, czapkach, bluzach, dresach, lustrach, deskach kuchennych, okładzinach betonowych itede, itepe...:)
W dodatku cena 50 złych nie jest konkurencyjna, bo niektórzy drukują taniej, a koszulki mają też dobrej jakości... Kupują wprost od producenta, a nie w hurtowni.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pomysł może i dobry, ale trzeba pomyśleć o reklamie na początek. Nie jest łatwo teraz trafić do klientów. Wynika to z tego, że wiele osób próbuje zarobić w podobny sposób. W ostatnich latach dużo sklepów internetowych powstało, a tylko niektóre generują zyski. Powodzenia!:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja zastanawiam sie nad sklepem z ubrankami dla dzieci, słyszałam ze coraz więcej par chce mieć dzieci zas moja koleżanka sprzedaje różne akcesoria dla dzieci na Allegro i całkiem dobrze jej to idzie. W sumie to powoli szukam kogoś kto moze mi zrobić jakiś fajny sklep internetowy chciałabym aby miał oryginalna szatę graficzna, słyszałam że dobrze działajacy sklep i atrakcyjnie wyglądający to połowa sukcesu :).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hehe, pomysł sam w sobie jest dobry, tyle tylko, że już wcześniej nań wpadła ogromna rzesza ludzi... Oczywiście nie chcę Cię zniechęcać, ale konkurencję będziesz miał naprawdę potężną! W dodatku zajmują się tym studia i drukarnie, które oprócz tego mają w ofercie sporo innych usług, zatem nadrobią finansowo w razie, gdyby na koszulkach było cienko. Działa na rynku naprawdę masa takich firm - poszukaj w necie "własny nadruk", albo "nadruki personalizowane", "gadżety z nadrukiem", czy po prostu "druk na koszulkach". A drukują na niemal wszystkim - koszulkach, kubkach, długopisach, pen-drive'ach, mouse-pad'ach, czapkach, bluzach, dresach, lustrach, deskach kuchennych, okładzinach betonowych itede, itepe...:)
W dodatku cena 50 złych nie jest konkurencyjna, bo niektórzy drukują taniej, a koszulki mają też dobrej jakości... Kupują wprost od producenta, a nie w hurtowni.

Jak najbardziej popieram tą wypowiedź.
Mój chłopak pracuje na drukarni i prawdą jest, że drukują na wszystkim na czym tylko klient sobie życzy. Jest to firma, która ma zlecenia nie tylko od klientów z Polski ale i zagranicznych, więc spora ilość klientów wchodzi w grę. Drukują na kubkach, ubraniach nawet na opakowaniach czekoladek czy meblach. Myślę, że trudno byłoby Ci pozyskać osoby chętne do zamówienia czegokolwiek.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie chcę cię martwić, ale jest już dużo takich sklepów. Jeden z nich (nie będę robił reklamy) ostatnio nawet otworzył placówkę stacjonarną.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Myślę, ze albo chłopak dał sobie spokój już z tym sklepem albo lubi ryzyko i otworzył :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Takich sklepów jest rzeczywiście dużo. Po za tym drukując pojedyncze sztuki w grę wchodzi termotransfer czyli koszulki ze sztucznych materiałów lub mieszanka bawełna/poliester. Na bawełnie nadrukujesz sitodrukiem, co w przypadku jednej sztuki jest nieopłacalne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Obecnie faktycznie takie koszulki są w modzie, ale ludzie raczej chętniej zamawiają nadruki przez internet. Ciężko stwierdzić czy będą biegać do sklepu stacjonarnego po taką usługę, ale myślę, że jeżeli zadba się o dobrą reklamę to są szanse.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie obraź się monikakwiecień - ale mam pytanie: w ilu jeszcze wątkach zamieścisz swoją reklamę? Co wspólnego z modą mają produkty bezglutenowe?

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.