Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jestem raczkujacych w zakresie szycia
nie mam pojęcia o tkaninach
w ogóle masakra
maszyna stoi u mamy
20 lutego mam ślub kościelny
żadna biała kilka nic z tych rzeczy
aczkolwiek mąż mój ma śliczny grania srebrny taki jakiś bliżej nieokreślony
musze coś sobie uszyć
pomocy..
cywilny juz był, miałam czarną sukienkę ale do kościoła nie wpada w takiej iść.

--- Ostatnio edytowane 2016-01-15 11:38:31 przez zona_krzysztofa ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:glupek:
Avatar użytkownika
Świeżynek
:glupek:
Ze głupek to ja ? Możeszssprecyzować ta wypowiedź? ??
dziwne zachowanie
rzekła bym
nie na miejscu
naprawde
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W kulturze europejskiej czarny tradycyjnie kojarzony jest z żałobą. Cytując klasyka: "gdybym nie wiedział, że..." W necie jest mnóstwo świetnych, prostych sysukienek. Szycie dla siebie jest zawsze obciążone ryzykiem. Tego co miałam na cywilnym nie powinnam była nigdy założyć. Na kościelnym czułam się i wyglądałam cudownie. Może to kwestia wagi uroczystości.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
:glupek:
Ze głupek to ja ? Możeszssprecyzować ta wypowiedź? ??
dziwne zachowanie
rzekła bym
nie na miejscu
naprawde
Myślę, że Maszy nie chodziło o "głupka" tylko raczej o strasznie chaotyczną wypowiedź, poprzekręcane wyrazy itd.
Agaaffek dobrze napisała - samodzielne szycie przez laika na tak ważną uroczystość wiąże się z ryzykiem. Jeśli tym bardziej nie masz pojęcia o tkaninach (z tym można sobie poradzić, panie w sklepie na pewno doradzą) i nie wiemy jak z obsługą maszyny u Ciebie (czy już coś kiedyś szyłaś?) to może lepiej kupić gotową sukienkę a po ślubie spróbować coś uszyć. Albo przynajmniej mieć drugą sukienkę w razie "W" czyli gdyby ta szyta samodzielnie nie wyszła tak jak powinna.
Czarny kolor też odradzam, jeśli nie gustujesz w bieli to są przecież inne ładne kolory.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Na cywilny nie miałam wy oru, sukienka byłasśliczna, dobrze Wyglądałam, miałam bolerko
biel odpada
nie wiem gdzie szukać
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szyję sobie różne rzeczy od 20 lat, nie ubrania dla siebie bo nie miałam potrzeby ani cierpliwości ale trochę teoretycznie o szyciu wiem, jakieś przeróbki, ciuszki dla dzieci, rózne akcesoria i na pewno z moim poziomem opanowania szycia (a jakiś tam mam) nie uszyłabym sama sukienki. Może spódnicę, ale też nie elegancką, a prostą.
Czemu nie chcesz czegoś kupić w sklepie stajonarnym, online? Nie wiem jaki preferujesz stl, ale jeszcze zdążysz zamówić kilka sukienek i odesłać niepasujące.
jak rozumiem nie chcesz tradycyjnej, białej, balowej sukni, tak? Ja bym coś z tego na pewno dla siebie wybrała: https://www.zalando.pl/odziez-damska-sukienki-koktajlowe/?price_to=390&length=d%C5%82ugi.%C5%9Bredni

--- Ostatnio edytowane 2016-01-17 13:17:05 przez Agnieszka ---
________________________________________________________
www.popatchnatoblogspot.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Agnieszka nie da się wczytać linku
coś nie tak chyba przy kopiowaniu poszło. Zajrzyj
nie będzie biała ani bała broń boże
nie stać mnie na zakup sukienki stąd zastanawiam się nad użyciem czegoś
ale wygląda na to, że pójdę w byle czym
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(...)
jak rozumiem nie chcesz tradycyjnej, białej, balowej sukni, tak? Ja bym coś z tego na pewno dla siebie wybrała: https://www.zalando.pl/odziez-damska-sukienki-koktajlowe/?price_to=390&length=d%C5%82ugi.%C5%9Bredni

--- Ostatnio edytowane 2016-01-17 13:17:05 przez Agnieszka ---
Link jest w porządku.
Avatar użytkownika
Świeżynek
bardzo fajne sukienki można kupić za niewielkie pieniądze, używane na allegro czy olx, kupienie materiału na sukienkę to jest też psory wydatek. skopiuj linka i wklej w okno wyszukiwarki :)
________________________________________________________
www.popatchnatoblogspot.com

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.