Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Administrator
O przypomniało mi się, że na naszym weselu mieliśmy pannicę lat 13-14 i ona miała taką luźną sukienkę a od bioder do połowy uda był wszyty ściągacz. Wiec myślę, że to też na czasie.
Wydaje mi się, że w tym wieku nastolatki raczej nie ubierają się w mocno dopasowane stroje tylko coś takiego luźniejszego.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dokładnie Sus. I w tym wieku niekoniecznie chcą ubierać w śliczne sukieneczki w których mama i ciocia by ją chętnie ubierała :)
tydea - faktycznie dżins jest uniwersalny ale nie wiem czy będę umiała uszyć drugą kamizelkę :) spódnica do kostek odpada - właściwie założę się że żadnej spódniczki nie założy. ale jakaś tunika właśnie np ze ściągaczem a'la sukienka to może być to :)
Avatar użytkownika
Administrator
Tiaa czas buntu i manifestowania własnej osobowości ;) I masa nastolatek-klonów tak wiec uszyj jej coś co noszą wszyscy ale wiesz z tym czymś "indywidualnym" :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W związku z powyższą dyskusją nasuwa mi się pytanie: Czy ściągacz można zrobić samemu przyszywając np. gumki w kilku rzędach do materiału? czy można np. kupić gotowy?
Avatar użytkownika
Administrator
Sallma ma to nie był tyle ściagacz co taki szeroki pas materiału, taki obcisły a góra sukienki była luźna :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdecydowałam się na razie na uszycie króliczki jako prezent na wielkanoc i podpytam Młodą co ewentualnie by jej się podobało do ubrania.
Wczoraj już powstała bryła z przyszytymi kończynami, dzisiaj zrobię twarzyczkę, uszki, i sukienusię :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Może torbiszcze, Jakiś czas temu moja Pierworodna (lat 14) poprosiła o torbę ogromną jak poszwa na poduszkę. Z racji wielkości torba nie nadaje się do szkoły, ale Pierworodna, zapalona koniara nosi w niej kask i uwiąz. Więc może podpytaj, co by chciała, albo usiądźcie razem.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.